Góralski "doceniony" w FIFA 23. Jego karta przebija wszystko

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / fifarosters.com / Na zdjęciu: Jacek Góralski oraz jego karta w grze FIFA 23
Getty Images / fifarosters.com / Na zdjęciu: Jacek Góralski oraz jego karta w grze FIFA 23
zdjęcie autora artykułu

Jacek Góralski doceniony w FIFA 23. Jeden parametr w grze Polaka osiągnął maksymalny wynik. To prawdopodobnie żart twórców gry.

W tym artykule dowiesz się o:

Kolejna edycja gry FIFA 23 okazuje się hitem. Okazało się, że twórcy postanowili wyróżnić w jeden sposób jednego z piłkarzy reprezentacji Polski.

A chodzi o Jacka Góralskiego. Pomocnik słynie z tego, że nie odpuszcza nikomu i walczy do samego końca. Czasami naginając przepisy. Z tego powodu agresja u Polaka została oceniona na 99 punktów. To maksymalna liczba, jaką można otrzymać.

Pozostaje pytanie czy to żart EA Sports, która wyprodukowała grę, czy raczej docenienie boiskowej waleczności zawodnika. Góralski został piłkarzem z najwyżej ocenioną agresją w całej grze. "Powinno być agresja 100%" - skomentował piłkarz pod jednym z wpisów na Facebooku.

ZOBACZ WIDEO: Mecz otwarcia na MŚ będzie już dla Polaków meczem o wszystko

Ocena dotyczy jednak jedynie karty, która została przygotowana specjalnie na mistrzostwa świata. Zawodnik VfL Bochum był uwzględniony w szerokiej kadrze na mundial 2022. Do Kataru jednak nie pojechał ze względu na kontuzję.

Spragnieni talentu oraz agresji Jacka Góralskiego będą mogli zrekompensować sobie jego nieobecność w Katarze i wystawić go w FIFA 23. Może jego agresja odwróci przebieg rozgrywki?

Czytaj więcej: Kolejny fake news ws. mundialu! Stacja wydała oświadczenie Trener Argentyny z uznaniem mówi o Polakach. "Ten zespół to nie tylko Lewandowski"

Źródło artykułu: