Wielki triumf G2 Esports na IEM Katowice 2023!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Helena Kristiansson / ESL FACEIT Group
Materiały prasowe / Helena Kristiansson / ESL FACEIT Group
zdjęcie autora artykułu

IEM Katowice 2023 przeszedł oficjalnie do esportowej historii. Turniej zamknął niezwykły triumf drużyny G2 Esports. Spodek niemal eksplodował z emocji.

W tym artykule dowiesz się o:

To był prawdziwy pokaz siły G2 Esports, które znakomicie rozprawiło się z Heroic podczas wielkiego finału Intel Extreme Masters Katowice 2023. Pierwsza ekipa rankingu HLTV zwyciężyła 3:1 w mapach.

Drużyna NiKo już w pierwszym akcie spotkania pokazała, że jest w fantastycznej dyspozycji. Na Nuke'u spisała się doskonale, wygrywając wynikiem 16:12.

Jednak nie poprzestali oni tylko na tej mapie, bowiem na Mirage'u także okazali się być lepsi od swoich rywali. Jedynym zastrzeżeniem mogło być tylko to, że przegrali o jedną rundę więcej (rezultat 16:13).

W trzeciej części pojedynku Duńczycy nie pozwolili przeciwnikom "domknąć" spotkania, triumfując 16:11 na Inferno. Dzięki temu pozostali oni w grze, lecz nie na długo. Ancient ostatecznie zweryfikował, która z drużyn zasługiwała na miano zwycięscy turnieju.

G2 znakomicie poradziło sobie z rywalami na tej mapie, oddając im zaledwie siedem rund. W ten oto sposób przeszli oni do historii, wznosząc upragnione przez nich trofeum IEM Katowice 2023.

Team Liquid na kolanach. Znakomity mecz G2 na IEM Katowice To koniec epoki w polskim CS:GO - "minir0x" opuszcza AGO

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: miss mundialu nie daje o sobie zapomnieć. Co za zdjęcia!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty