KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Z zawodnikami Virtus.pro współpracuje psycholog sportowy

Przez ostatnie miesiące zawodnicy Virtus.pro znajdowali się w dołku z obecną formą. Potrafili przegrywać ze słabszymi zespołami, które jeszcze niedawno nie miały żadnych szans w starciu z nimi. Współpracę z Polakami rozpoczął psycholog sportowy.

Michał Mielnik
Michał Mielnik
Virtuspro Facebook / Facebook / Virtus.pro
Menedżer generalny Virtus.pro - Roman Dvoryankin wydał oświadczenie, w którym tłumaczy, że polscy zawodnicy, którzy rywalizują w grze Counter-Strike Global Offensive współpracują z psychologiem sportowym, który jest ich rodakiem, jednak na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych. Jest profesorem na Uniwersytecie w Denver. Pomaga on Polakom odnajdywać motywację do gry, uczy prawidłowej komunikacji w zespole oraz rozwiązuje ewentualne konflikty.

"Historia ta trwa w przybliżeniu od połowy lipca, a z psychologiem w większości pracuje Wiktor 'TaZ' Wojtas. Do chwili, gdy Cybersport.ru nie zwrócił się z prośbą o skomentowanie mojego tweetu, nie opowiadaliśmy świadomie tej historii. Jest to kwestia wewnętrzna dotycząca drużyny.

Praca trwa, ale nie zawsze. W przypadku, gdy drużyna potrzebuje czegokolwiek, mogą się zwrócić się do psychologa. To nie jest ostateczna decyzja, obecnie prowadzimy rozmowy z niektórymi innymi specjalistami w dziedzinie psychologii. Chcemy, by zaproponowali alternatywy, które mogą być przydatne nie tylko dla naszej drużyny w CS:GO, ale również dla innych graczy, w sytuacji, gdy będą oni potrzebować wsparcia w tym zakresie" - napisał Roman Dvoryakin.

Już w czwartek Polacy z VP rozpoczną zmagania w turnieju SL i-League Invitational Shanghai 2017. Pierwsze spotkanie o godzinie 12:00 z chińską drużyną Flash.

ZOBACZ WIDEO: PSG zwycięskie, dublet Cavaniego. Zobacz skrót meczu z OGC Nice [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy psycholog jest potrzebny w esporcie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
virtus.pro
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×