ESEA MDL Season 26: Team Kinguin przegrał w starciu z Windigo Gaming

Pomimo zwycięstwa w ramach ESL Mistrzostw Polski, Kinguini nie powtórzyli sukcesu w ramach ESEA MDL. Polska formacja, która nadal walczy o udział w play-offach, przegrała 12:16 ze swoimi oponentami, Windigo Gaming.

Bartłomiej Kuczyński
Team Kinguin Facebook / Team Kinguin / Na zdjęciu: Team Kinguin
Windigo, pomimo wygranej pistoletówki, długo nie utrzymało prowadzenia. Obie ekipy co chwilę wyrywały je sobie z rąk. W pewnym momencie, przy wyniku 4:6 dla rywala, polska ekipa wzięła się jednak do roboty i rzutem na taśmę odzyskała prowadzenie w pierwszej połowie meczu, wygrywając 8:7.

Po zmianie stron mecz był bardzo wyrównany i wielu przewidywało, że potrzebna będzie dogrywka do wyłonienia zwycięzcy. Co rundę wygrywała inna drużyna i w pewnym momencie tablica wyników pokazywała rezultat 12:12. Jednak to ekipa z Bułgarii w ostatnich czterech rundach zadała decydujący cios, ustalając wynik spotkania na 16:12 dla Windigo Gaming.

Więcej informacji na temat harmonogramu oraz samej ligi można znaleźć pod tym linkiem.