"Jesteśmy jedną, esportową rodziną". Niezwykłe zdjęcie polskich zawodników CS:GO

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / AGO Esports / Zawodnicy AGO Esports i Team Kinguin
Materiały prasowe / AGO Esports / Zawodnicy AGO Esports i Team Kinguin
zdjęcie autora artykułu

Po zakończonym turnieju DreamHack Open Montreal 2018 w grę CS:GO, na Twitterze AGO Esports pojawiło się zdjęcie reprezentantów tej drużyny oraz zawodników Team Kinguin, którzy reprezentowali Polskę podczas rozgrywek.

W tym artykule dowiesz się o:

Drużyna AGO Esports podczas DreamHack Open Montreal 2018 awansowały do fazy play-of z pierwszego miejsca w grupie. Dwa zwycięstwa dały "Jastrzębiom" pewne miejsce w półfinale dużego turnieju. Nieco trudniejsze zadanie mieli Polacy z Team Kinguin, którzy po przegranym pierwszym spotkaniu, wygrali dwa kolejne i z drugiego miejsca w grupie przeszli dalej.

Wtedy też drogi dwóch polskich drużyn w grę Counter Strike: Global Offensive skrzyżowały się. Zawodnicy AGO Esports i Team Kinguin 9 września zagrali o awans do wielkiego finału. Spotkanie to nie podzieliło jednak kibiców obu drużyn czy samych graczów. Po udanym turnieju dla "Jastrzębi" i "Pingwinów" piętnaście osób związanych z drużynami, w tym oczywiście dziesięciu zawodników, zrobiło sobie wspólne zdjęcie z biało-czerwoną flagą.

Za zajęcie pierwszego miejsca Team Kinguin otrzymało 50 tys. dolarów, natomiast AGO Esports za udział w turnieju i awans do półfinału zgarnęło 10 tys. dolarów. Polacy opuścili Montreal, bo już niedługo czekają na nich kolejne wyzwania. Między innymi ESL Mistrzostwa Polski, gdzie "Pingwiny" zajmują trzecie miejsce, "Jastrzębie" natomiast są na pierwszej pozycji. Obydwa zespoły wezmą także udział w rozgrywkach Games Clash Masters, które rozpoczną się 28 września w Gdyni. To tylko dwa turnieje ważne dla Polaków w nadchodzących miesiącach.

ZOBACZ WIDEO Polska - Irlandia. Klich uratował remis. Strzelec gola widzi pozytywy po słabym meczu

Źródło artykułu: