Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Oficjalnie: trzech nowych graczy w x-kom

Plotki przerodziły się w oficjalną informację. Do głównego składu x-kom team w Counter Strike: Global Offensive dołączyli Michał "mono" Gabszewicz, Oskar "oskarish" Stenborowski oraz Grzegorz "jedqr" Jędras.
Tomasz Szczygieł
Tomasz Szczygieł
nowi zawodnicy drużyny x-kom Materiały prasowe / x-kom / Na zdjęciu: nowi zawodnicy drużyny x-kom

Ostatnie wyniki x-kom team nie były zadowalające i wiele wskazywało na to, że może dojść do zmian w głównym składzie. Niespełna dwa tygodnie temu włodarze organizacji zdecydowali się na ten ruch i tym samym na ławce rezerwowych zasiedli Krzysztof "stark" Lewandrowski, Patryk "patitek" Fabrowski i Wiktor "mynio" Kruk. Oficjalni następcy zostali ogłoszeni 22 października i są to Michał "mono" Gabszewicz, Oskar "oskarish" Stenborowski oraz Grzegorz "jedqr" Jędras.

Głos w tej sprawie zabrał menadżer organizacji, Krzysztof Pogan. - Zmianami, które dzisiaj zaprezentowaliśmy stawiamy na połączenie doświadczenia, umiejętności indywidualnych oraz młodości. Zawsze chcieliśmy dawać szansę obiecującym zawodnikom, dlatego wybraliśmy właśnie takich graczy. Chłopaki są pełni optymizmu, bardzo ciężko pracują nad poprawą gry zespołowej oraz wdrażają się w zasady panujące w organizacji. Żywię nadzieję, że wkrótce będziemy mogli pokazać na co stać nowy x-kom team, a zawodnikom życzę powodzenia.

Swoje stanowisko przedstawił także trener zespołu, Adrian "IMD" Pieper. - Z wielką dumą chciałbym powitać nowych zawodników w drużynie. Wierzę, że z odpowiednim przygotowaniem i dzięki ciężkim treningom jesteśmy w stanie dużo osiągnąć - nie tylko w Polsce, ale i na scenie międzynarodowej. Jestem bardzo zadowolony z graczy jakich udało nam się pozyskać, każdy jest zmotywowany i przygotowany na ciężkie wyzwania, którym będziemy musieli sprostać. Liczę, że nie zawiedziemy naszych fanów i pokażemy wszystkim na co nas stać. 

O zmianach x-kom team poinformował poprzez udostępnienie filmiku na swoich portalach społecznościowych. Materiał wideo dostępny jest pod tym linkiem. Aktualny skład prezentuje się następująco: Krzysztof "Goofy" Górski, Grzegorz "jedqr" Jędras, Michał "mono" Gabszewicz, Oskar "oskarish" Stenborowski, Daniel "STOMP" Płomiński oraz trener Adrian "IMD" Pieper.

ZOBACZ WIDEO: Esport bije rekordy popularności. Te liczby robią ogromne wrażenie

Czy zmiany w barwach x-kom team wpłyną pozytywnie na zespół?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×