CS:GO: Jarosław "Pasha" Jarząbkowski na testach w x-kom AGO

Po fuzji zespołów x-kom oraz AGO, nowo powstała drużyna wciąż stara się znaleźć optymalny składu. W ramach poszukiwań prowadzone są testy, na których pod czasową obserwację trafiają grupki polskich zawodników. Aktualnie jednym z nich jest "Pasha".

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Jarosław Jarząbkowski ESL / Helena Kristiansson / Na zdjęciu: Jarosław Jarząbkowski
Jarosław "Pahsa" Jarząbkowski na polskiej scenie kojarzy się przede wszystkim z występami w barwach Virtus.pro. Na początku tego roku, 31-latek opuścił jednak szeregi rosyjskiej organizacji. Od tego czasu "Pahsa" próbował swoich sił między innymi z własną drużyną - Youngsters, jednak bez większych sukcesów.

Czytaj także: Dota2: Duże wyróżnienie Polaka. Michał "Nisha" Jankowski wystąpi w meczu gwiazd podczas The International 9

Jak się okazuje, nową drużyną popularnego "Papito" może zostać x-kom Ago. Drużyna właśnie ogłosiła, że Jarząbkowski znajduje się na tygodniowych testach.Czytaj także: Hearthstone: "Felkeine" królem Seulu. Francuz najlepszy podczas Masters Tour
Oprócz "Pashy", testowani będą również Adrian "Sayn" Łączyński oraz Patryk "Sidney" Korab. Pierwszy z nich, przez większość kariery związany był z PRIDE, drugi natomiast dotychczas reprezentował barwy takich drużyn jak: Pompa Team, tommorow.gg, Illuminar Gaming oraz PACT.

ZOBACZ WIDEO Szalony mecz w Leverkusen! 5 goli i zwycięstwo gospodarzy [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy uważasz, że x-kom Ago to odpowiednia drużyna dla "Pashy"?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×