CS:GO. Znamy komplet uczestników Games Clash Masters w Gdyni. DreamEaters zamknęli stawkę

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Na zdjęciu: Turniej Games Clash Masters
Materiały prasowe / Na zdjęciu: Turniej Games Clash Masters
zdjęcie autora artykułu

Wielkimi krokami zbliża się jeden z największych turniejów Counter-Strike'a w Polsce - Games Clash Masters w Gdyni. Organizatorzy właśnie ogłosili ostatnią, ósmą drużynę, która wystąpi nad polskim morzem. Jest nią zespół DreamEaters.

Tegoroczne Games Clash Masters będzie drugą edycją gdyńskiego turnieju. W 2018 roku najlepsi okazali się w nim gracze Heroic, wyprzedzając nieistniejący już polski Team Kinguin. Top4 uzupełniło natomiast AGO Esports oraz Fragsters.

Czytaj także: Devils.one z awansem na finały ESL EuroCup

W tegorocznej edycji GCM zmierzy się osiem drużyn z Polski i zagranicy. Wśród uczestników znajdują się między innymi brazylijska Furia, robiąca furorę podczas berlińskiego majora drużyna Avangar z Kazachstanu, reprezentująca Polskę drużyna x-kom AGO, niemiecki zespół BIG Clan czy też zwycięzcy polskich kwalifikacji na PGE Narodowym Illuminar Gaming.

Teraz do ogłoszonej już siódemki dołączyła ostatnia drużyna, którą został zespół DreamEaters.

Czytaj także: LPL. FunPlus Phoenix mistrzami Chin!

Rosyjska organizacja to aktualnie 20. drużyna rankingu HLTV. W ostatnim czasie zespół dotarł między innymi do top16 berlińskiego Majora.

Pełna lista uczestników :

Games Clash Masters 2019 odbędzie się w dniach 20-22 września w Gdyni. Pula nagród turnieju wyniesie 100 tysięcy dolarów.

ZOBACZ WIDEO: Esport bije rekordy popularności. "Kiedy zobaczyliśmy te liczby, to nas zatkało"

Źródło artykułu: