x-kom AGO awansuje do finałów Snow Sweet Snow 2

Jastrzębie z x-kom AGO czwartkowym triumfem nad duńską organizacją Copenhagen Flames zapewniły sobie fazę play-off Snow Sweet Snow 2.

Redakcja
Redakcja
x-kom AGO Materiały prasowe / Na zdjęciu: x-kom AGO
Ekipa Damiana "Furlana" Kisłowskiego z dotychczasowym rekordem 2-1 w grupie, zameldowała się na serwerze w godzinach popołudniowych, aby zmierzyć się w ostatecznym pojedynku z Copenhagen Flames. Zwycięska drużyna mogła liczyć na promocję do najlepszej ósemki Snow Sweet Snow 2.

Mecz rozpoczął się od mapy Duńczyków - Vertigo. Kolejno miały zostać rozegrane: Mirage - wybór x-kom AGO oraz decydująca plansza - Train. Na Vertigo biało-czerwoni zaczęli od strony CT i był to dla nich dobry prognostyk. Pierwsza połowa zakończyła się ich triumfem 10-5.

Po zmianie stron przewaga zaczęła topnieć, ale podopieczni Mikołaja "miniroxa" Michałkowa finalnie przeciągnęli szalę zwycięstwa na swoją korzyść, kończąc tę mapę 16-12. Mirage nie był już tak łatwy dla Polaków. Skład Asgera "AcilioNa" Larsena po bardzo wyrównanych rundach, doprowadził do dogrywki, którą wygrał 19-17. Tym samym Jastrzębie musiały uznać wyższość przeciwnika na swoim picku. Ostatecznym sprawdzianem dla obu zespołów był Train. Nie wiedzieć czemu "Furlan" i spółka obniżyli swoje loty i to przeciwnik wyszedł na prowadzenie po pierwszych rundach - 9:6. Nie trwało to jednak długo, bo już po kilku chwilach nasi wyrównali wynik i przegonili Copenhagen Flames, kończąc to spotkanie 16-12.

Dzięki temu x-kom AGO zwyciężyło 2:1 i przeszło do ostatecznej fazy Snow Sweet Snow 2. Tam stawią czoła takim zespołom jak HAVU, Winstrike czy Sinners. Przypomnijmy, że Jastrzębie musiały pokonać także Endpoint (2-0) oraz Nemigę (2-0), aby znaleźć się wśród wymienionych drużyn.

Czytaj także: - Obronili tytuł! Finał be!oud CUP VALORANT należy do Pit Stop!LoL. Ultraliga. AGO Rogue zwyciężyło w sezonie zasadniczym! ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Ana Ivanović w nowej dla siebie roli. Internauci zachwyceni