Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Druga kolejka PGE Dywizji Mistrzowskiej już dziś! Zobacz plan rozgrywek

Powrót rozgrywek PLE, to coś na co czekali kibicie polskiego CS’a! Pierwsza kolejka zmagań zgromadziła tysiące obserwatorów, a zawodnicy stanęli na wysokości zadania, dostarczając od samego początku wyrównanych emocji!
Sławomir Serafin
Sławomir Serafin
Polska Liga Esportowa WP SportoweFakty / Polska Liga Esportowa

Pierwsze mecze również pokazały, że Ci, co spektakularnie kończyli sezon jesienny, tak samo porządnie rozpoczęli wiosenne zmagania. Mowa oczywiście o MAD DOG’S PACT oraz Illuminar, którzy już w pierwszej rundzie zgarnęli komplet trzech punktów. Całkiem dobrze poradziła sobie również Wisła ALL IN! Games oraz Izako Boars, którzy wygrali swoje mecze, ale oddali po jednej mapie przeciwnikom.
Po solowym, startowym punkcie otrzymało HONORIS, oraz Pompa Team. Drużyny, którzy muszą się jeszcze rozgrzać, to debiutujący w zeszłym tygodniu PGE Turów Zgorzelec oraz AVEZ Esport.

2 kolejka PGE Dywizji Mistrzowskiej 2 kolejka PGE Dywizji Mistrzowskiej
Już od 18:00 będzie można śledzić zmagania drugiej kolejki

W pierwszym meczu, o rozdanie punktów w środku tabeli walczyć będzie mocne ostatnimi czasy Honoris oraz Wisła, która podejmuje walkę na scenie międzynarodowej. To zdecydowanie mecz, po którym można spodziewać się niesamowitych akcji. Oba zespoły czują się pewnie i zrobią wszystko, aby zdobyć komplet punktów.

Kolejni, którzy powalczą w środę wieczór, to MAD DOG’s PACT i Pompa Team. Czy dla pewnego swoich umiejętności PACTU, ten mecz będzie szybkim 2:0? Po pokazach z zeszłego roku, w których POMPA nadgryzła każdego przeciwnika do granic możliwości, a o każdą mapę walczyła do samego końca, może to dziś szczęście odwróci się w ich stronę? Tego dowiemy się już o 21:00!

Czwartek 08.04, 18:00 - Illuminar Gaming vs PGE Turów Zgorzelec

Łatwego startu w PGE Dywizji Mistrzowskiej drużyna ze Zgorzelca nie otrzymała. Na początek jako przeciwników dostali dwa, teoretycznie najmocniejsze zespoły, więc taki trening zdecydowanie może wzmocnić i dobrze przeszkolić na nadchodzące kolejki ten młody zespół. Czy Illuminar da się zaskoczyć podczas tego starcia? To trzeba sprawdzić!

W ostatnim meczu rundy drugiej na mapie staną IZAKO BOARS oraz AVEZ Esport. Za każdym razem przy ich pojedynku, referować by się chciało do zwierzęcych skojarzeń, ale tym razem powstrzymamy się od tej prostej metafory i poczekamy, jaką dzikość pokażą nam zespoły na serwerze.

Wszystkie mecze PGE Dywizji Mistrzowskiej transmitowane będą na twitch.tv/polsatgames oraz na kanale telewizyjnym Polsat Games.

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Materiał Partnera
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×