Zmiany w Spirit szybciej niż zapowiadano. Na DreamHack Open pojawi się odświeżony skład

Team Spirit już w pierwszej fazie pożegnał się z PGL Major Stockholm 2021. Organizacja poinformowała o przeniesieniu składu na ławkę rezerwowych po zakończeniu DreamHack Open November. Pierwsze zmiany nastąpią jeszcze przed listopadowym turniejem.

Jakub Fordon
Jakub Fordon
WP SportoweFakty / Szymon Łabiński / Intel Extreme Masters WP SportoweFakty / Szymon Łabiński / WP SportoweFakty / Szymon Łabiński / Na zdjęciu: Intel Extreme Masters
Na niecały tydzień przed startem turnieju na ławkę rezerwowych przeniesieni zostali Leonid "chopper⁠" Vishnyakov oraz Nikolay "mir" Bityukov, którzy znajdują się już na liście transferowej. Dla obu zawodników spotkania rozgrywanie w Szwecji były ostatnimi w barwach rosyjskiej organizacji, w której występowali od 2019 roku.

Team Spirit wygrało w tym roku tylko europejski Dreamhack Open January 2021. Oprócz tego dotarli do półfinału Intel Extreme Masters Katowice 2021, w którym musieli uznać wyższość Gambit, które wygrało 2:0.

Rosyjska organizacja zdecydowała się na zmiany po słabym występie podczas trwającego PGL Major Stockholm 2021. Spirit odpadli już w fazie Nowych Pretendentów, żeby awansować do kolejnej fazy potrzebowali po trzech spotkaniach jednego zwycięstwa, jednak nie byli w stanie pokonać Virtus.pro oraz Astralis.

Po zakończeniu DreamHack Open November 2021 cały skład miał trafić na ławkę rezerwowych, jednak na zmiany zdecydowane się szybciej. Szansę podczas nadchodzącego turnieju dostanie Robert "Patsi⁠" Isyanov, który występował w akademii Team Spirit. 18-latek był zgłoszony jako zmiennik podczas sztokholmskiego Majora, ale nie pojawił się w żadnym spotkaniu. Drugim nowym graczem będzie Aleksander "KaiR0N-⁠" Anashkin, który dotychczas był wolnym zawodnikiem.

Skład Teamu Spirit na DreamHack Open November 2021:

Viktor "sdy" Orudzhev
Boris "magixx" Vorobiev
Abdul "degster⁠" Gasanov
Robert "⁠Patsi⁠" Isyanov
Aleksandr "KaiR0N-⁠" Anashkin
Nikolay "Certus⁠" Poluyanov - trener

Przeczytaj także:
Kolejne duże zmiany w Astralis. Organizacja ogłosiła nowych zawodników
Miliony w LEC. "Ocelote" ujawnił ceny za topowych graczy

ZOBACZ WIDEO: Mistrzyni olimpijska rozgrzała internautów! Była na rajskich wakacjach
Czy Team Spirit wygra przynajmniej jedno spotkanie podczas DreamHack Open November 2021?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×