Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Bilety na Euro 2016, gdzie je kupić?

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej zbliżają się wielkimi krokami. Bilety na Euro 2016 zostały już wyprzedane. Mimo tego wciąż można je zdobyć. Sprawdź, jak to zrobić.
Bruno Szafer
Bruno Szafer
Piłka nożna / Piłka nożna

Bilety na Euro 2016, gdzie kupić?

Niestety dla wszystkich kibiców piłki nożnej, bilety na Euro zostały już wyprzedane. Sprzedaż była prowadzona przez serwis UEFA.com, Polski Związek Piłki Nożnej i platformę kupbilet.pl.

Polska federacja piłkarska ostrzega przed nabywaniem wejściówek na mistrzostwa Europy we Francji ze źródeł niewiadomego pochodzenia. Istnieją serwisy oferujące zakup biletów od kibiców, którzy wylosowali wejściówki, ale chcą się ich pozbyć. Takich portali w sieci jest sporo, ale nie są to legalne, ani polecane sposoby na nabycie biletów na Euro 2016.

- PZPN nie ponosi odpowiedzialności z tytułu nabywania biletów za pośrednictwem podmiotów trzecich, nieposiadających praw do sprzedaży i dystrybucji biletów w imieniu PZPN. Dalsza odsprzedaż biletów z zyskiem, bądź ich nabywanie z zamiarem dalszej odsprzedaży z zyskiem, stanowi wykroczenie z art. 133 § 1 Kodeksu wykroczeń - brzmi oświadczenie PZPN.

Wszyscy, którzy z różnych powodów nie zdążyli kupić wejściówek w oficjalnej dystrybucji, wciąż mają szansę zdobyć bilety na Euro. Wielu partnerów i sponsorów tego europejskiego czempionatu prowadzi konkursy, w których głównymi nagrodami są właśnie wspomniane karty wstępu.

Bilety na Euro 2016, jak wygrać?

Okocim, Carlsberg i Coca-Cola - to marki, które wciąż dają szansę na zobaczenie meczów Euro 2016 na żywo. Mając trochę szczęścia i kupując promocyjne produkty, można spróbować wygrać bilety w rozmaitych loteriach.

Najprostsza wydaje się ta od browaru Okocim. Pod niektórymi butelkami i puszkami z promocyjnymi etykietami ukryte są napisy Okocim2016 lub Bilet2016. Jeśli pod kapslem znaleziono jeden z kodów, to można go wymienić na odpowiednią nagrodę. Jeśli wygrano piwo, można odebrać je do 15 maja. Jeśli ujrzano napis Bilet2016, to trzeba wymienić taki kapsel na bilety na Euro 2016 z udziałem reprezentacji Polski. Ostateczny termin na odbiór takiej nagrody mija 18 maja.

Kolejnym konkursem jest ten organizowany przez markę Carlsberg. Do wygrania są wejściówki w pakiecie VIP. Ewentualny zwycięzca nie musi martwić się o przelot i nocleg. Loteria tego browaru trwa tylko do 30 kwietnia, a zasady są bardzo proste. Trzeba kupić promocyjne piwo, na którym znajduje się informacja o loterii i zachować oryginalny kapsel, bądź kluczyk z kodem promocyjnym. Następnie trzeba zarejestrować znaleziony kod na stronie internetowej biletyuefaeuro2016.pl.

Swój konkurs przygotowała również Coca-Cola. Główną nagrodą są bilety na Euro 2016. Pod nakrętkami ukryte są kody. Każdy kod daje szansę na wygraną. Trzeba zarejestrować je w serwisie promocjapilkarska.coke.pl. Codziennie losowane są karty wstępu na starcia z udziałem Polaków. Jeśli nie uda się wygrać wejściówek, to można zebrać 33 nakrętki z kodami promocyjnymi. Taka kolekcja jest gwarantem otrzymania piłki z autografem Roberta Lewandowskiego. Promocja z piłkami trwa do 30 czerwca lub wyczerpania zapasów. Bilety na Euro 2016 można wygrać codziennie, aż do 3 czerwca.

Reprezentacja Polski we Francji zagra minimum trzy spotkania. Oto terminarz meczów Euro 2016 z udziałem Polaków:

Polska  - Irlandia Północna / 12 czerwca 2016, Nicea, godzina 18:00
Niemcy - Polska / 16 czerwca, Paryż-Saint Denis, godzina 21:00
Ukraina - Polska / 21 czerwca, Marsylia, godzina 18:00

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×