Z powietrza i ostrego kąta. Tak Austriacy otworzyli wynik meczu [WIDEO]

Stefan Lainer zdobył pierwszą bramkę w meczu Austrii z Macedonią Północną, wykorzystując doskonałe dośrodkowanie kolegi z zespołu. Zobacz, jak padł ten gol.

PS
Tak Austriacy otworzyli wynik meczu Materiały prasowe / TVP Sport / Tak Austriacy otworzyli wynik meczu
Austriacy już w 18. minucie otworzyli wynik meczu z Macedonią Północną. Świetnym dośrodkowaniem popisał się Marcel Sabitzer, a Stefan Lainer uciekł obrońcom, oddał strzał z powietrza i ostrego kąta, a bramkarz rywali był bez szans.

W ten sposób Austriacy zdobyli swoją trzecią bramkę w historii występów na piłkarskich mistrzostwach Europy.

Z prowadzenia nie cieszyli się jednak zbyt długo. Już w 28. minucie kuriozalne nieporozumienie w szeregach Austriaków wykorzystał Goran Pandev i doprowadził do wyrównania. Wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa rywalizacji.

Austria i Macedonia Północna grają w grupie C. Współtworzą ją także Holendrzy oraz Ukraińcy.

Angielskie media zachwycone. "Sterling odpłacił się za wiarę"