Co za mecz włoskiego pomocnika! Dwa gole w meczu ze Szwajcarią (WIDEO)

Reprezentacja Włoch w pierwszej połowie meczu ze Szwajcarią dominowała i strzeliła jednego gola. Potem dołożyła drugiego i w obu przypadkach zrobił to Manuel Locatelli. Tak bramki strzela jeden z głównych faworytów Euro 2020.

Robert Czykiel
pierwszy gol reprezentacji Włoch Twitter / Na zdjęciu: pierwszy gol reprezentacji Włoch
Roberto Mancini stworzył zespół, który zachwyca kibiców z całej Europy. Reprezentacja Włoch bez żadnych problemów ograła w meczu otwarcia Turcję 3:0. W drugim spotkaniu Szwajcaria miała być większym wyzwaniem.

Pierwsza połowa jednak pokazała, że "Squadra Azzurra" w pełni zasługuje na miano jednego z głównych faworytów Euro 2020. Szwajcarzy długimi momentami byli bezradni, a bramka dla rywali była tylko kwestią czasu.

Wynik otworzył Manuel Locatelli. To on najpierw podał na bok do Domenico Berardiego. Skrzydłowy minął obrońcę, a potem wyłożył piłkę graczowi Sassuolo, który biegł aż z własnej połowy boiska.

W drugiej połowie ten sam piłkarz pokonał szwajcarskiego bramkarza. Tym razem popisał się niezwykle precyzyjnym strzałem sprzed pola karnego.

Niewiarygodne! Sousa wiedział o Słowakach wszystko. Dlaczego piłkarze go nie posłuchali? >>

Euro 2020. Wielka awantura w samej końcówce. Zobacz skrót meczu Turcja - Walia (WIDEO) >>