Euro 2020. Bezdyskusyjna wygrana i ładny gol na dobitkę. Skrót meczu Włochy - Szwajcaria (WIDEO)

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube /  / Na zdjęciu: gol Ciro Immobile
YouTube / / Na zdjęciu: gol Ciro Immobile

Reprezentacja Włoch potrzebowała zaledwie dwóch meczów, aby zapewnić sobie awans do fazy pucharowej Euro 2020. Drużyna Roberto Manciniego pokazała moc w starciu ze Szwajcarią.

Meczem Włochy - Szwajcaria zakończyły się środowe pojedynki na Euro 2020. Kibice otrzymali koncert w wykonaniu jednego zespołu. "Squadra Azzura" po raz drugi z rzędu wygrała 3:0 i oczarowała cały świat.

Tym razem bohaterem był Manuel Locatelli. 23-letni pomocnik Sassuolo pokonał bramkarza "Helwetów" po rajdzie Domenico Berardiego. W drugiej połowie ten sam zawodnik strzelił drugiego gola po strzale z dystansu.

Włosi przez całe spotkanie dominowali na boisku. Trzecią bramkę w ostatnich minutach zdobył Ciro Immobile, który także uderzył sprzed pola karnego.

Reprezentacja Włoch już zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Na koncie ma sześć punktów i jeszcze czeka ją starcie z Walią.

Najpierw nieuznany gol, potem jeszcze kontuzja. Dramat włoskiego gwiazdora >> Euro 2020. Roberto Mancini zabrał głos po zwycięstwie. Zdradził, co jest problemem drużyny >>

Czy reprezentacja Włoch wygra Euro 2020?