Co za początek! Jedna z najszybszych bramek w historii mistrzostw Europy (WIDEO)

Wymarzony początek Duńczyków w meczu z Belgią. Już w drugiej minucie wynik meczu otworzył Yussuf Poulsen. To jedna z najszybciej strzelonych bramek w historii mistrzostw Europy.

PS
bramka Yussufa Poulsena Twitter / TVP Sport / Na zdjęciu: bramka Yussufa Poulsena
Duńczycy przystąpili do meczu z Belgami z nożem na gardle. Porażka z Finlandią (0:1) skomplikowała im sytuację w grupie. Trzeba przyznać też, że to Belgowie byli faworytami rywalizacji z Danią.

Tymczasem podopieczni Kaspera  Hjulmanda już w drugiej minucie, a konkretnie - w 99. sekundzie meczu - zaskoczyli rywali. Agresywnie ruszyli do pressingu, wymusili niedokładne podanie, piłkę przejął Pierre-Emile Hoejbjerg, dograł do Yussufa Poulsena, a ten pewnym strzałem otworzył wynik rywalizacji.

Tak padła bramka na 1:0 dla Danii: