Euro 2020. Trudne warunki przed meczem Polska-Szwecja. Dobre informacje dla piłkarzy

Mecz o wszystko dla reprezentacji Polski będzie rozgrywany w piekielnie trudnych warunkach. W Sankt Petersburgu temperatury są naprawdę wysokie. Jak się jednak okazuje w trakcie spotkania piłkarze dostaną dodatkowe przerwy.

Mateusz Byczkowski
reprezentanci Polski PAP / Marcin Gadomski / Na zdjęciu: reprezentanci Polski
Ostatnie spotkanie reprezentacji Polski w fazie grupowej ma ogromny ciężar gatunkowy. Dodatkowo naszym kadrowiczom nie pomogą warunki pogodowe. Według portalu meteorologicznego ventusky.com, w trakcie meczu będzie między 32 a 33 stopni Celsjusza (więcej TUTAJ).

Jak się jednak okazuje w starciu ze Szwecją w Sankt Petersburgu, piłkarze obu ekip dostaną dodatkowy czas na nawodnienie. "Dzisiejszy mecz Polska - Szwecja z dwiema dodatkowymi przerwami na nawodnienie" - czytamy na Twitterze Miłosza Gocłowskiego, dziennikarza "Radia ZET".

"Piłkarze dostaną 90 sekund w 25 i 75 minucie. Temperatura podczas spotkania w Petersburgu - 32 stopnie" - dodano.

Dla reprezentacji Polski spotkanie ze Szwecją jest o wszystko. Tylko zwycięstwo daje awans do fazy pucharowej Euro 2020. Na ten moment zespół Paulo Sousy zajmuje ostatnie miejsce w grupie E.