Kuriozalny samobój Słowaków! Bramkarz wrzucił sobie piłkę do bramki [WIDEO]

Martin Dubravka otworzył wynik meczu Słowacja - Hiszpania na Euro 2020. Bramkarz w kuriozalny sposób wbił sobie piłkę do bramki. Wcześniej był bohaterem Słowaków.

PS
samobójczy gol Martina Dubravki w meczu z Hiszpanią Twitter / TVP Sport / Na zdjęciu: samobójczy gol Martina Dubravki w meczu z Hiszpanią
Martin Dubravka był jednym z najlepszych graczy reprezentacji Słowacji przez niemal 30 minut rywalizacji z Hiszpanią w trzeciej kolejce Euro 2020. W 12. minucie bramkarz zatrzymał Alvaro Moratę, który podszedł do wykonania rzutu karnego.

To, co wypracował Dubravka przy tej sytuacji, oddał w 30. minucie - w bardzo kuriozalny sposób. Słowacy najpierw popełnili błąd w obronie, strzał tuż sprzed pola karnego oddał Pablo Sarabia, piłka odbiła się od poprzeczki, a Dubravka, zamiast ją złapać, wrzucił sobie do bramki.

W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Hiszpanie podwyższyli prowadzenie. Bramkę na 2:0 strzelił Aymeric Laporte.