Euro 2020. To było niemożliwe, a jednak! Tak Szwajcarzy doprowadzili do dogrywki [WIDEO]

Gdy wydawało się, że Francuzi są na autostradzie do ćwierćfinału Euro 2020, rywale odrodzili się niczym feniks z popiołu. Szwajcarzy wytrzymali ciśnienie i w ostatniej minucie doprowadzili do dogrywki!

Krzysztof Kaczmarczyk
Mario Gavranović Twitter / Na zdjęciu: Mario Gavranović
Kolejny wielki rollercoaster w meczach 1/8 Euro 2020. Szwajcarzy prowadzili 1:0 i mieli rzut karny. Nie wykorzystali go i za chwilę przegrywali 1:3!

Gdy wydawało się, że "Trójkolorowym" nic złego stać się nie może, Szwajcarzy uderzyli dwukrotnie!

W 81. minucie bramkę kontaktową zdobył Haris Seferović, a w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry na kolana podopiecznych Didiera Deschampsa rzucił Mario Gavranović.

Piłkę w środku pola stracił Paul Pogba (autor genialnego gola na 3:1), a Granit Xhaka posłał kapitalną piłkę do Gavranovicia. Ten zwodem minął Raphaela Varane'a i precyzyjnym strzałem pokonał Hugo Llorisa wprowadzając swoich fanów i kolegów z drużyny w szał radości.

- Dobre podanie, kapitalna okazja wykorzystana przez Szwajcarów! Nigdy nie mów nigdy! To jest piłka nożna! - krzyczeli komentatorzy stacji TVP Sport, która transmituje spotkanie.

Do rozstrzygnięcia tego starcia potrzebna jest dogrywka. Po pierwszej jej części wynik nie uległ zmianie, nadal jest 3:3.