Kat Polaków znów dał o sobie znać. Pomogło mu szczęście [WIDEO]

Emil Forsberg nadal w kapitalnej formie. Strzelec dwóch bramek dla Szwedów w meczu z Polską, dołożył kolejne trafienie - w 1/8 finału Euro 2020 z Ukrainą.

PS
Emil Forsberg Twitter / twitter.com/sport_tvppl / Na zdjęciu: Emil Forsberg
Ukraińcy w 27. minucie meczu ze Szwecją, w ramach 1/8 finału Euro 2020, otworzyli wynik rywalizacji (zobacz trafienie). Szwedzi pobudzili się stratą bramki i za wszelką cenę chcieli wyrównać jeszcze przed przerwą.

To im się udało. W 43. minucie na uderzenie z około 20 metrów zdecydował się Emil Forsberg. Piłka odbiła się jeszcze od Ilji Zabarnyja, zmyliła bramkarza i wpadła do bramki.

Dla Forsberga to już czwarta bramka na turnieju, co daje mu miejsce w ścisłej czołówce klasyfikacji strzelców. Dwa trafienia zaliczył w wygranym meczu z Polską (3:2).

Warto dodać, że Forsberg był bliski zdobycia kolejnej bramki - popisał się jeszcze jednym strzałem, lecz tym razem Ukraińców uratowała poprzeczka.

Tak padł gol na 1:1