Nowa gwiazda TVN. Ma znanego męża

O Marcelinie Rutkowskiej-Konikiewicz głośno zrobiło się kilka lat temu z powodu wyjątkowych zaręczyn, które odbyły się podczas meczu... NBA.

PB
Marcelina Rutkowska-Konikiewicz Instagram / www.instagram.com/marcelinska / Na zdjęciu: Marcelina Rutkowska-Konikiewicz
Widzowie serwisów sportowych w TVN i TVN24 od listopada ubiegłego roku mają przyjemność oglądać i słyszeć głos Marceliny Rutkowskiej-Konikiewicz. Dziennikarka zajmująca się żużlem znalazła się w ekipie Eurosportu, która przygotowuje wiadomości sportowe dla kanałów TVN.

Rutkowska-Konikiewicz od wielu lat znana jest w środowisku żużlowym. Pracuje przy transmisjach z meczów PGE Ekstraligi w Eleven Sports. Występuje również w roli reporterki podczas zawodów, których promotorem jest Discovery Sport Events (m.in. Grand Prix, Speedway of Nations).

Nowa prowadząca serwis "sport" po głównym wydaniu "Faktów" TVN jest małżonką Jana Konikiewicza (znanej postaci w świecie żużla, byłego szefa firmy One Sport, obecnie działającego w Discovery).

Para zaręczyła się w niesamowitych okolicznościach. Ceremonia odbyła się podczas meczu ligi NBA Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers. Rutkowska i Konikiewicz wzięli udział w konkursie, w którym mieli za zadanie m.in. wskazać ulubionego koszykarza swojego partnera. Dziennikarka wymieniła nazwisko Spencera Dinwiddiego.

Konikiewicz nie odpowiedział jednak na pytanie, tylko... pokazał kartkę z napisem: "Czy wyjdziesz za mnie?", zaraz potem uklęknął i podał swojej wybrance pierścionek zaręczynowy. Głośne "tak" kobiety sprawiło, że fani w hali w Brooklynie nagrodzili zakochanych gromkimi brawami. Ślub humanistyczny odbył się w czerwcu 2021 r. nad jeziorem w Wielkopolsce.

Zobacz:
Dziś jest uwielbiany przez miliony Polaków. Poznajecie?
Jest najlepszą przyjaciółką Lewandowskiej. Poznajesz?

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła


KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×