Żona Krychowiaka gotowa na nowe wyzwanie. Wygląda oszałamiająco

Debiut Celi Krychowiak w zawodach bikini fitness zbliża się wielkimi krokami. Kobieta w mediach społecznościowych pochwaliła się najnowszymi zdjęciami.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Celia Krychowiak Instagram / oficjalny profil Celii Krychowiak / Celia Krychowiak
Do tej pory Celia Krychowiak, żona Grzegorza Krychowiaka, znana była jako influencerka. W mediach społecznościowych chętnie eksponuje swoje ciało.

Żona byłego reprezentanta Polski od wielu lat może pochwalić się piękną sylwetką, ale w ostatnich miesiącach jej ciało jeszcze mocniej się "zarysowało". Jak się później okazało, był to celowy zabieg.

Dlaczego? Postanowiła bowiem, że sprawdzi się w nowej dla siebie roli. Celina Krychowiak zgłosiła się do zawodów NPC Bikini. By zająć w nich jak najlepszą pozycję, 31-latka zadbała o odpowiednią formę.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Probierz na polu golfowym. Zobacz, co poszło nie tak

W mediach społecznościowych ukochanej Krychowiaka można zobaczyć jej najnowsze zdjęcia. Widać na nich świetne proporcje, umięśnione ręce i nogi, a także efektowny, wyrzeźbiony brzuch. To wszystko może robić spore wrażenie.

Dodajmy, że zawody, w których wystartuje żona Grzegorza Krychowiaka, odbędą się w sobotę 20 kwietnia. Zdjęcia przedstawiające sylwetkę kobiety na kilka dni przed wydarzeniem możesz zobaczyć poniżej.

Celia Jaunat / InstaStories Celia Jaunat / InstaStories
Celia Jaunat / InstaStories Celia Jaunat / InstaStories
Zobacz także: Padniesz ze śmiechu. Dostała wyjątkowy prezent na koniec kariery Anglicy żyją wypadkiem dzieci gwiazdy. "Bohaterska niania"

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×