Promyk nadziei dla Clearexu Chorzów. Wysoka wygrana i powrót zawodnika

Początku sezonu Clearex Chorzów do udanych nie może zaliczyć. Podczas przerwy na mecz reprezentacji Polski 5-krotni mogą optymistyczniej popatrzeć w przyszłość.

Michał Piegza
drużyna Clearexu Chorzów Materiały prasowe / Na zdjęciu: drużyna Clearexu Chorzów
Dwa mecze i zero punktów. To nie jest udany początek sezonu dla Clearexu. Chorzowska drużyna podczas przerwy na mecz reprezentacji Polski nie próżnuje.

W trwającym sezonie Futsal Ekstraklasy transmisje tylko w WP Pilot!

Andrzej Szłapa cały czas stara się naprawiać błędy, jakie popełnia drużyna. Na razie udaje się je eliminować w grach kontrolnych.

Podczas przerwy 5-krotni mistrzowie Polski zagrali towarzysko z pierwszoligowym GKS-em Tychy i pokonali rywala 11:3.

Oprócz efektownej wygranej, chorzowski zespół może się cieszyć z faktu, że po kontuzji do gry wrócił Robert Rotuski. Zawodnik Clearexu pierwszego urazu doznał 8 maja 2021 roku. Wrócił do zdrowia, ale kolejna kontuzja przytrafiła się w majowej potyczce z Legią. Po ponad czterech miesiącach Rotuski jest już gotowy do gry w Futsal Ekstraklasie.

Clearex Chorzów - GKS Tychy 11:3 (6:1)
Gole dla Clearexu: Salisz (3), Dewucki (2), Biel (2), Brocki (2), Niemczyk, Seget.

Grano 2×35 minut (bez zatrzymywania czasu).

Najbliższa kolejka już w weekend. Mecze w rozgrywkach Futsal Ekstraklasy na żywo oraz z odtworzenia można oglądać na platformie WP Pilot.

15. AZS UW Darkomp Wilanów 2 0 2:17 0 0 2

Czytaj także: Fatalny początek beniaminka Futsal Ekstraklasy. "Mamy problem" Gorąco w Gliwicach. Trener wzburzony po meczu. "Takie coś nie przystoi mistrzowi Polski" ZOBACZ WIDEO: Michniewicz liczy na tego piłkarza. Niektórzy mają go za brutala

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)