Wielki hit w pigułce. Mistrz Polski pokonany [WIDEO]

W hicie 15. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice, zgodnie z przewidywaniami, działo się naprawdę sporo. Ostatecznie bielszczanie wygrali 6:2. Do sieci trafił już skrót tego spotkania.

Mateusz Domański
Mecz Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice YouTube / Futsal Ekstraklasa / Mecz Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice
Starcie wicemistrza z mistrzem Polski zapowiadało się fenomenalnie. Mecz rzeczywiście dostarczył niemałych emocji. Nie brakowało świetnych akcji, ale i kontrowersji.

Zdobywanie bramek w drugiej minucie rozpoczął Paweł Budniak. Przed przerwą dla Rekordu Bielsko-Biała trafiali jeszcze Matheus Ferreira oraz Sebastian Leszczak. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 3:0.

Po przerwie Piast Gliwice grał trochę lepiej, ale nie zdołał odrobić strat. Na koncie przyjezdnych pojawiły się dwa trafienia (Sebastian Szadurski, Artur Popławski - sam.), natomiast po stronie Rekordu trafiali Sebastian Leszczak, Stefan Rakić oraz Mikołaj Zastawnik.

Ostatecznie pojedynek zakończył się wygraną lidera tabeli Rekordu Bielsko-Biała 6:2. Mistrz Polski musiał więc przełknąć gorycz porażki. Najważniejsze momenty tego spotkania można zobaczyć poniżej.

Wszystkie mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP.

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)