Ten mecz może zadecydować o wszystkim. Gdzie obejrzeć Constract Lubawa - Rekord Bielsko-Biała?

Przed nami trzeci finał Fogo Futsal Ekstraklasy pomiędzy Constractem Lubawa i Rekordem Bielsko-Biała. Być może już 29 maja (poniedziałek) poznamy nowego mistrza Polski. Transmisja ze spotkania na platformie Pilot WP.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Zawodnicy Constractu Lubawa Materiały prasowe / Zawodnicy Constractu Lubawa
29 maja 2023 roku może być historyczną datą dla Constractu Lubawa. Zespół, który zakończył fazę zasadniczą Fogo Futsal Ekstraklasy 2022/2023 na drugim miejscu, jest o krok od zapisania na swoim koncie wielkiego sukcesu w postaci mistrzostwa Polski w futsalu. By lubawianie mogli cieszyć się z tego osiągnięcia, muszą spełnić jeden warunek.

Chodzi oczywiście o wygranie poniedziałkowego meczu z Rekordem Bielsko-Biała. Triumf bielszczan będzie oznaczać, że dojdzie do kolejnego starcia finałowego - na tym etapie rozgrywek gra toczy się do trzech zwycięstw. Na razie lubawianie prowadzą 2:0, co jest bez wątpienia niespodzianką.

Gdzie obejrzeć mecz Constract - Rekord? Transmisja online


Trzeci finał Fogo Futsal Ekstraklasy 2022/2023 odbędzie się 29 maja 2023 roku. Początek rywalizacji nastąpi o godzinie 17:45. Na pewno warto wygospodarować sobie trochę czasu, by śledzić starcie Constractu z Rekordem.

Bezpośrednia transmisja online z tego pojedynku pojawi się na platformie Pilot WP. Można z niej korzystać na nowoczesnych telewizorach, komputerach, smartfonach, a także tabletach.

Na Pilot WP możesz również obejrzeć archiwalne spotkania Fogo Futsal Ekstraklasy - zostały one umieszczone w bibliotece. Oczywiście za pośrednictwem tej platformy można również śledzić różne inne wydarzenia sportowe i nie tylko.

Constract Lubawa o krok od złota


Chyba mało kto spodziewał się tego, że Rekord Bielsko-Biała fatalnie wejdzie w decydującą rywalizację o mistrzostwo Polski. Po dwóch spotkaniach bielszczanie znajdują się w potężnych tarapatach, bo nie mają na koncie ani jednego zwycięstwa. Ich sytuacja jest bardzo trudna. Jeżeli chcą wrócić do gry o złoty medal, to w poniedziałek muszą stanąć na wyżynach swoich umiejętności, by pokonać ekipę z Lubawy.

Pierwszy krok w kierunku historycznego sukcesu Constract Lubawa wykonał 24 maja. Wówczas lubawianie wygrali na wyjeździe 5:3. Już do przerwy znajdowali się w bardzo komfortowym położeniu - na tablicy widniał wynik 0:3.

W trakcie premierowego finału Fogo Futsal Ekstraklasy bramki dla Constractu zdobywali: Ludgero Lopes (2), Adriano Lemos, Tomasz Kriezel oraz Paweł Kaniewski, z kolei po przeciwnej stronie barykady trafienia zapisywali na swoich kontach Sergiej Korsunow, Paweł Budniak i Sebastian Leszczak.

Przed własną publicznością Constract spisał się jeszcze lepiej. Do przerwy prowadził 3:1, by ostatecznie zwyciężyć aż 7:2. Gole dla ekipy z Lubawy w tym starciu strzelali tacy zawodnicy jak Ivan Feliz (2), Adriano Lemos (2), Pedro Oliveira Silva, Ludgero Lopes, a także Kacper Sendlewski. Dla Rekordu trafiali natomiast Jani Korpela oraz Michał Marek.

Kto w poniedziałek będzie miał więcej argumentów? Czy Constract postawi kropkę nad "i"? A może Rekord zdoła wrócić z dalekiej podróży? Odpowiedzi na te pytania poznamy około godz. 19:30.

Czytaj także:
Xavi zabrał głos ws. transferu Messiego. Wymownie
"Niewinny". Włosi wydali wyrok ws. Szczęsnego. Tak ocenili jego występ


Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy!

Czy Constract już w poniedziałek przypieczętuje mistrzostwo Polski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×