Rekord odgryzł się Legii Warszawa. "Są w stanie sprawić niespodziankę"

W meczu w Bielsku-Białej kończącym rundę Fogo Futsal Ekstraklasy sporo się działo. Rekord musiał się sporo namęczyć, aby pokonać Legię Warszawa. - To bardzo dobry zespół - chwalił rywala Paweł Budniak.

Michał Piegza
Piłkarze Legii motywują się do walki YouTube / Futsal Ekstralasa TV / Piłkarze Legii motywują się do walki
Kapitalny mecz na koniec rundy jesiennej odbył się w Bielsku-Białej. Rekord Bielsko-Biała przegrywał do przerwy z Legią Warszawa 1:2, ale odwrócił losy gry i zwyciężył 5:2.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

Po spotkaniu zawodnik gospodarzy Paweł Budniak chwalił rywala. - Legia to bardzo dobry zespół, który pokazał, że potrafi grać z czołówką jak równy z równym. Ta drużyna spokojnie może walczyć o pierwszą czwórkę i jest w stanie sprawić niespodziankę - powiedział w rozmowie z TV Futsal Ekstraklasa.

Po spotkaniu trener Rekordu Chus Lopez miał pretensje do drużyny za 1. połowę. - Dobrze weszliśmy w spotkanie. Już na początku mieliśmy kilka okazji. Zabrakło nam skuteczności, z dobrej strony pokazał się bramkarz Legii. Potem po rykoszecie goście trafili. W 1. połowie przede wszystkim brakowało nam skuteczności - przyznał szkoleniowiec.

Rundę bielszczanie zakończyli na 2. miejscu w lidze, ze stratą punktu do lidera. Z kolei Legia jest 7. i już na półmetku zmagań może realnie myśleć o grze w play-off.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.