Mocne uderzenie zespołu z Warszawy. Kontrakt do 2026 roku!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / AZS UW Darkomp Wilanów / Jean Carlos
Facebook / AZS UW Darkomp Wilanów / Jean Carlos
zdjęcie autora artykułu

Dużą niespodziankę swoim kibicom zaserwowali przedstawiciele AZS UW Darkomp Wilanów. Stołeczny klub poinformował o zatrzymaniu ważnego ogniwa aż do 2026 roku.

Na kolejne dwa sezony w drużynie AZS UW Darkomp Wilanów zostaje Jean Carlos. To zawodnik, który do stolicy Polski przyjechał przed bieżącymi rozgrywkami Fogo Futsal Ekstraklasy. Natychmiast stał się bardzo mocnym ogniwem zespołu prowadzonego przez trenera Macieja Karczyńskiego.

"Bardzo miło nam ogłosić, że przedłużyliśmy kontrakt z Jeanem Carlosem i będziemy grać razem przez kolejne dwa sezony!" - przekazał AZS w mediach społecznościowych.

Jednocześnie zauważono, że Carlos okazał się dużym wzmocnieniem drużyny z Wilanowa.

"Jean dołączył do nas latem tego roku i chyba każdy, kto choć raz widział go w akcji wie, że jest dużym wzmocnieniem dla naszej drużyny. Cieszymy się, że Brazylijczyk dołączył do naszego zespołu. Wygląda na to, że on również jest zadowolony" - podsumowano.

Przed sezonem 2023/2024 w AZS-ie doszło do prawdziwej rewolucji kadrowej. Zdecydowano się na pozyskanie kilku zawodników zagranicznych, którzy niewątpliwie odmienili oblicze zespołu.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: długo się nie zastanawiał. Bramka "stadiony świata"

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

Czytaj także: > Ruch Chorzów pogodzony z degradacją. "Tym meczem zakończyliśmy udział w lidze"Co on zrobił? Nagranie z Griezmannem obiegnie sieć

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)