Ma oferty z Fogo Futsal Ekstraklasy. Nigdzie się jednak nie wybiera

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe /  / Wojciech Węgrzyn
Materiały prasowe / / Wojciech Węgrzyn
zdjęcie autora artykułu

Wojciech Węgrzyn świetnie odnajduje się w 1. Polskiej Lidze Futsalu. Nie umknęło to uwadze działaczy klubów Fogo Futsal Ekstraklasy. Zawodnik ich oferty jednak odrzuca. Dlaczego?

W tym artykule dowiesz się o:

Do tej pory odbyło się 13 kolejek 1. Polskiej Ligi Futsalu. Wojciech Węgrzyn z Grinbud KS Gniezno zdobył w nich 16 bramek. Z takim dorobkiem znajduje się na czwartym miejscu w klasyfikacji strzelców 1. PLF gr. północnej. W poprzednich sezonach również trafiał jak na zawołanie.

Nie umknęło to uwadze klubów Fogo Futsal Ekstraklasy. Zawodnik otrzymuje oferty z najwyższej ligi, ale ich nie przyjmuje.

- Oferty z innych klubów były, ale gdzieś zawsze patrzyłem przez pryzmat tego, że grę w hali łączę z piłką trawiastą, która zawsze była dla mnie priorytetem. Właśnie dlatego zdecydowałem się na grę w Gnieźnie i z KS-em chcę walczyć o awans - powiedział nam zawodnik KS-u Gniezno.

O Węgrzynie bardzo ciepło wypowiada się m.in. Arkadiusz Hofman, jeden z trenerów KS-u.

- Wojtek jest nietuzinkowym zawodnikiem. To człowiek, który znacząco wyróżnia się w tej lidze. To nie jest tylko ten sezon, ale udowadniał to również w poprzednich rozgrywkach. Dobrze byłoby mieć w zespole dwóch czy trzech takich Wojtków, dzięki czemu ten ciężar zdobywania bramek byłby rozłożony - zaznaczał w magazynie sportowym #SGLive.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: piękne sceny tuż przed meczem. Trudno się nie wzruszyć

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

Czytaj także: > Stanowski o kandydowaniu na prezydenta. "Chciałem doprecyzować"Co dalej z Mucim? Jasna deklaracja gwiazdy Legii

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)