Gdzie obejrzeć niedzielne mecze Fogo Futsal Ekstraklasy? Czy będą transmisje online?

Czas na kolejne emocje związane z Fogo Futsal Ekstraklasą. W niedzielę (18 lutego) odbędą się dwa spotkania. Oba pojedynki będzie można śledzić za pośrednictwem transmisji na platformie Pilot WP.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
GI Malepszy Arth Soft Leszno Facebook / Futsal Leszno / GI Malepszy Arth Soft Leszno
Zmagania w ramach Fogo Futsal Ekstraklasy rozkręciły się na dobre. Trwa druga runda sezonu 2023/2024 i niebawem poznamy najlepszą ósemkę rozgrywek, która uzyska prawo do rywalizacji w fazie play-off.

Przesądzone jest już, że w play-offach zobaczymy takie zespoły jak Piast Gliwice, Rekord Bielsko-Biała czy też Constract Lubawa. Do tej pory te trzy drużyny prezentowały bardzo wysoki poziom sportowy i wydaje się, że to właśnie one znajdą się na podium bieżącego sezonu. Oczywiście nie można jednoznacznie wykluczyć żadnych niespodzianek, jednak wydaje się, że gliwiczan, bielszczan czy lubawian będzie trudno zatrzymać.

Najpewniej w play-offach zobaczymy też następujące ekipy: Dreman Opole Komprachcice, BSF ABJ Bochnia, GI Malepszy Arth Soft Leszno oraz Widzew Łódź. Obecnie w TOP8 znajduje się też Legia Warszawa, która na pewno ma szanse na grę w fazie finałowej. Był to jeden z priorytetów "Wojskowych" na bieżące rozgrywki.

Na ten moment pod kreską TOP8, ale na bezpiecznych lokatach w kontekście utrzymania znajdują się takie zespoły jak Red Dragons Pniewy, AZS UW Darkomp Wilanów, We-Met Kamienica Królewska, FC Reiter Toruń czy też Eurobus Przemyśl.

Najprawdopodobniej z najwyższą polską klasą rozgrywkową pożegnać będą musieli się futsaliści Jagiellonii Białystok, Ruchu Chorzów oraz Sośnicy Gliwice. To właśnie oni prezentują najsłabszy poziom sportowy i wątpliwe, by byli w stanie wyswobodzić się ze strefy spadkowej.

Gdzie transmisje z meczów Sośnica Gliwice - Dreman Opole Komprachcice i FC Reiter Toruń - GI Malepszy Arth Soft Leszno?


Gdzie będzie można obejrzeć mecze Fogo Futsal Ekstraklasy przewidziane na 18 lutego 2024 roku (niedziela)? Pojedynki Sośnica Gliwice - Dreman Opole Komprachcice oraz FC Reiter Toruń - GI Malepszy Arth Soft Leszno będzie można śledzić na internetowej platformie Pilot WP (link sponsorowany).

Pilot WP pozwala na oglądanie meczów Fogo Futsal Ekstraklasy z poziomu rozmaitych urządzeń. Transmisje można śledzić na nowoczesnych telewizorach, smartfonach, tabletach, ale i komputerach. Możliwości jest zatem naprawdę sporo.

Na platformie pojawiają się nie tylko przekazy live z poszczególnych meczów. Dostępny jest także kącik kibica, w którym zamieszczane są różne wartościowe materiały. Chodzi o zapisy transmisji, ale i wywiady czy też skróty.

Jeżeli chodzi o niedzielne mecze, to teoretycznie zapowiadają się dość jednostronnie. Dreman Opole Komprachcice jest faworytem starcia w Gliwicach, zaś GI Malepszy Arth Soft Leszno ma znacznie większe szanse na odnotowanie triumfu w Toruniu. Czas pokaże, czy te dwie ekipy rzeczywiście cieszyć się będą ze zwycięstw.

22. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy (niedzielne mecze):

SFF KS Sośnica Gliwice - Dreman Opole Komprachcice (16:00)
FC Reiter Toruń - GI Malepszy Arth Soft Leszno (18:00)

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Nie minęło nawet 20 sekund. Szalony początek meczu

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

Czytaj także:
Muci otarł się o rekord. To jeden z najdroższych piłkarzy w historii Ekstraklasy
Niedawno trafił do Polski. "Czulem się jak Lewandowski"


Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×