Ambitny beniaminek na drodze Piasta. Gliwiczanie będą mieć problemy?

W poniedziałek (25 marca) zakończona zostanie 27. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy. Tym razem Piast Gliwice zmierzy się z Eurobusem Przemyśl, beniaminkiem najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Piast Gliwice ma spore szanse na awans do finału Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Piast Gliwice ma spore szanse na awans do finału
Faworytem poniedziałkowego meczu w Gliwicach jest oczywiście Piast. Nie jest jednak powiedziane, że to będzie spacerek dla drużyny prowadzonej przez trenera Orlando Duarte.

W przerwie między rundami Eurobus dokonał kilku zmian personalnych, co sprawiło, że drużyna prezentuje się solidnie. Oczywiście zasadniczo nie jest to poziom Piasta, ale dyspozycja dnia może sprawić, że przemyski zespół zdoła postawić się brązowemu medaliście Fogo Futsal Ekstraklasy 2023/2024.

Początek poniedziałkowej konfrontacji Piast - Eurobus zaplanowano na godzinę 18:15. Niewątpliwie warto wygospodarować sobie trochę czasu, by śledzić ten mecz.

Pierwsze starcie tych dwóch ekip w ramach bieżącego sezonu Fogo Futsal Ekstraklasy odbyło się 19 listopada 2023 roku. Wtedy Eurobus przegrał 2:5.

ZOBACZ WIDEO: "W boksie byłby rzucony ręcznik". Eksperci bezlitośni dla postawy Estończyków

Czytaj także:
> Wszystko jasne. Dlatego Ronaldo nie zagrał w meczu Portugalii
> Kolejny zwrot ws. Alvesa. "Wysokie ryzyko ucieczki"


Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×