Gdzie obejrzeć sobotnie mecze Fogo Futsal Ekstraklasy? Sprawdź harmonogram

Sobota (30 marca) przyniesie kolejne emocje związane z rozgrywkami Fogo Futsal Ekstraklasy. Cztery mecze będzie można obejrzeć na platformie Pilot WP. Gdzie powinno być najciekawiej?

Mateusz Domański
Mateusz Domański
GI Malepszy Arth Soft Leszno Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / GI Malepszy Arth Soft Leszno
Sezon zasadniczy Fogo Futsal Ekstraklasy 2023/2024 znajduje się już na finiszu. Lada moment absolutnie wszystko będzie jasne i będziemy mogli skupić się wyłącznie na fazie play-off. Na ten moment najbardziej prawdopodobny wydaje się scenariusz, że o medale powalczą drużyny z Lubawy, Bielska-Białej oraz Gliwic.

Niewykluczone jednak, że na przeszkodzie faworytom staną ekipy z takich miast jak Bochnia, Leszno czy Opole Komprachcice. Te teamy pokazały już, że potrafią skutecznie walczyć z wyżej notowanymi przeciwnikami, ale niekiedy też mocno rozczarowywały. Stabilizacja formy w play-offach to klucz.

W kolejnym sezonie Fogo Futsal Ekstraklasy w akcji nie będziemy oglądać już Ruchu Chorzów, Jagiellonii Białystok oraz Sośnicy Gliwice. Te drużyny w bieżącej kampanii spisywały się zdecydowanie najsłabiej, więc degradacja do niższej klasy rozgrywkowej nie powinna nikogo dziwić. Rywale byli znacznie lepsi.

Gdzie oglądać sobotnie mecze Fogo Futsal Ekstraklasy? Emocji absolutnie nie zabraknie!


Aż cztery sobotnie (30 marca) mecze Fogo Futsal Ekstraklasy będzie można obejrzeć na platformie Pilot WP (link sponsorowany). To rozwiązanie pozwala na śledzenie futsalowych zmagań z poziomu różnych urządzeń, takich jak m.in. telewizory, komputery, smartfony czy tablety. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

W Wielką Sobotę szykuje się wielkie granie w ramach 28. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy! Rywalizacja ruszy o godzinie 16:00. Arcyciekawie powinno być w Pniewach. Konfrontacja Red Dragons z Widzewem Łódź może mieć spore znaczenie w kontekście obsady play-offów. Legia Warszawa, która również chce powalczyć w fazie finałowej, tym razem podejmie BSF ABJ Bochnia. W ciemno można zakładać, że "Wojskowi" postawią twarde warunki wyżej notowanemu przeciwnikowi. Będzie się działo!

Rekord Bielsko-Biała tym razem miał podjąć ekipę Jagiellonii Białystok. Goście jednak zrezygnowali z udziału w tym pojedynku z uwagi na problemy kadrowe. To oczywiście owocuje walkowerem na korzyść Rekordu.

Dreman Opole Komprachcice w 28. kolejce najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej mierzyć się będzie z Ruchem Chorzów. "Niebiescy" są tutaj skazywani na pożarcie, choć teoretycznie jak najbardziej mogą się postawić. To zespół, który potrafi pokazać pazur. Wątpliwe jednak, by chorzowianom wystarczyło sił i umiejętności na pokonanie znacznie lepszego zespołu.

Na zacięte widowisko zanosi się w Przemyślu. Miejscowy Eurobus, który może liczyć na niesamowite wsparcie fanów, rywalizować będzie z GI Malepszy Arth Soft Leszno. Mogą lecieć iskry!

28. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy - sobotnie mecze (30.03.2024):
Red Dragons Pniewy - Widzew Łódź 16:00
Legia Warszawa - BSF ABJ Bochnia 16:00
Rekord Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok 16:00 - mecz nie dojdzie do skutku
Dreman Opole Komprachcice - Ruch Chorzów 18:00
Eurobus Przemyśl - GI Malepszy Arth Soft Leszno 18:00

ZOBACZ WIDEO: "W boksie byłby rzucony ręcznik". Eksperci bezlitośni dla postawy Estończyków

Czytaj także:
> Wszystko jasne. Dlatego Ronaldo nie zagrał w meczu Portugalii
> Kolejny zwrot ws. Alvesa. "Wysokie ryzyko ucieczki"


Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×