Gdzie obejrzeć mecz Rekord Bielsko-Biała - Constract Lubawa? Kiedy i o której?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Rekord Bielsko-Biała
Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Rekord Bielsko-Biała

Na horyzoncie drugi finał Fogo Futsal Ekstraklasy 2023/2024. Tym razem rywalizacja toczyć się będzie w Bielsku-Białej. Oglądaj na żywo w Pilot WP.

W tym artykule dowiesz się o:

Pierwsza odsłona walki o złoty medal w ramach Fogo Futsal Ekstraklasy 2023/2024 już za nami. 22 maja 2024 roku te dwie ekipy spotkały się w Lubawie. Środowy pojedynek zagwarantował mnóstwo emocji. Po pierwszej połowie, która zakończyła się bezbramkowym remisem, można było czuć niedosyt, ale później zmagania się rozkręciły! W 28. minucie wynik rywalizacji otworzył Kacper Sendlewski. Odpowiedź nadeszła wręcz błyskawicznie - po szybkiej akcji golkipera Constractu pokonał Matheus Ferreira. Do samego końca drugiej połowy zawodnicy toczyli batalię o zdobycie bramki na wagę zwycięstwa, ale ta sztuka się nie udała. Właśnie dlatego konieczna była dogrywka. W niej prowadzenie Constractowi dał Claudinho - na listę strzelców wpisał się w 43. minucie. Gdy wydawało się, że lubawianie mogą wygrać ten mecz, wyrównał Taras Korolyszyn. On do bramki rywali trafił w ostatniej minucie rywalizacji! Wynik remisowy utrzymał się do końcowej syreny. Wobec tego konieczne były rzuty karne. W nich lepiej zaprezentowali się bielszczanie, którzy wygrali 4:2 i prowadzą w rywalizacji o mistrzostwo Polski. Tutaj jednak nadal wszystko może się zdarzyć - przypomnijmy, że w finale zmagania toczą się do trzech wygranych meczów. Możliwe więc, że obejrzymy aż pięć spotkań!

Gdzie obejrzeć Rekord - Constract? Transmisja z finału Fogo Futsal Ekstraklasy

Teraz rywalizacja przenosi się do Bielska-Białej. W tym mieście Rekord Bielsko-Biała - Constract Lubawa spotkają się w dniu 26 maja 2024 roku (niedziela). Początek zmagań przewidziano na godzinę 20:15. Chwilę wcześniej wystartuje bezpośrednia transmisja na platformie Pilot WP (link sponsorowany). Dzięki temu rozwiązaniu finał Rekord Bielsko-Biała - Constract Lubawa obejrzysz z poziomu takich urządzeń jak między innymi telewizory, komputery, smartfony czy tablety. Możliwości zatem jest na tyle dużo, ze każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W ciemno można zakładać, że emocji podczas drugiego starcia finałowego nie zabraknie. Z pewnością zawodnicy obu ekip staną na wyżynach umiejętności, by zapewnić zwycięstwo swojemu klubowi.

Wcześniejsze bezpośrednie pojedynki pomiędzy drużynami Constract Lubawa a Rekord Bielsko-Biała były pełne emocji i zmiennych wyników. Spotkanie 24 stycznia 2024 roku zakończyło się remisem 2:2, pokazując wyrównany poziom obu zespołów. Jednak wcześniejsze starcie, które miało miejsce 29 września 2023 roku, przyniosło zdecydowane zwycięstwo Constract Lubawa, który pokonał Rekord Bielsko-Biała wynikiem 8:4. W sezonie 2023 doszło do kilku istotnych meczów między tymi drużynami. 29 maja 2023 roku Constract Lubawa triumfował nad Rekord Bielsko-Biała z wynikiem 4:2. Zaledwie dzień wcześniej, 28 maja 2023 roku, Constract Lubawa również odniósł przekonujące zwycięstwo, wygrywając 7:2. Te wyniki pokazują, że Constract Lubawa miał przewagę w bezpośrednich starciach w tamtym okresie. Ogólnie rzecz biorąc, ostatnie mecze między tymi zespołami były intensywne i pełne bramek. W nadchodzących finałach Fogo Futsal Ekstraklasy kibice mogą spodziewać się równie zaciętej rywalizacji. Terminarz finałów Fogo Futsal Ekstraklasy: kiedy kolejne mecze? 3. finał: 27.05.2024, 18:00, Rekord Bielsko-Biała vs Constract Lubawa (ewentualny) 4. finał: 31.05.2024, 18:00, Constract Lubawa vs Rekord Bielsko-Biała (ewentualny) 5. finał: 01.06.2024, 21:15, Constract Lubawa vs Rekord Bielsko-Biała

Źródło artykułu: WP SportoweFakty