FC Toruń kompletuje kadrę. Przedstawiono kolejnych bramkarzy

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / FC Reiter Toruń / Kamil Naparło i Mateusz Iwański zagrają w FC Reiter Toruń
Materiały prasowe / FC Reiter Toruń / Kamil Naparło i Mateusz Iwański zagrają w FC Reiter Toruń
zdjęcie autora artykułu

FC Reiter Toruń kompletuje kadrę na kolejny sezon. Wiadomo już, kto będzie bronić dostępu do bramki ekipy z Grodu Kopernika.

W tym artykule dowiesz się o:

Niedawno FC Reiter Toruń poinformował o pozyskaniu bramkarza Kevina Kollara. Teraz stało się jasne, że golkiperem toruńskiej drużyny będzie także Kamil Naparło.

"Kamil Naparło zostaje w domu! Ogromne doświadczenie i... toruński charakter! Ponad 200 spotkań w Fogo Futsal Ekstraklasie i 10. sezon w pomarańczowo-czarnych barwach" - napisano na facebookowym profilu FC Toruń.

Zakomunikowano również, że do FC Reiter Toruń po rocznej przerwie spędzonej w TAF Toruń powraca Mateusz Iwański.

"Nadchodzący sezon będzie dla Mateusza Iwańskiego szóstym w karierze w najwyższej klasie rozgrywkowej. Mamy nadzieję, że Iwan będzie solidnym wsparciem dla Kamila Naparło i Kevina Kollara" - czytamy w materiale opublikowanym na torunfc.pl.

W sezonie Fogo Futsal Ekstraklasy 2024/2025 toruński zespół nadal prowadzić będzie Dmytro Kameko.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: jak się żegnać, to z przytupem. Klopp nieźle zaszalał!

Czytaj także: > Został nazwany "zdrajcą". Ukraińskie media ostro po meczu z PolskąEksperci zgodni jak nigdy. Tak ocenili decyzję Probierza ws. kadry na Euro

Źródło artykułu: WP SportoweFakty