KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Statscore Futsal Ekstraklasa. Znamy terminarz. Mistrz zacznie u siebie

Wiadomo już, że kolejny sezon Statscore Futsal Ekstraklasy wystartuje w weekend 11-12 września. Mistrz Polski Rekord Bielsko-Biała w premierowym meczu zmierzy się z drużyną FC Reiter Toruń.
Mateusz Domański
Mateusz Domański
mecz AZS UW Wilanów - PA Nova Gliwice WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: mecz AZS UW Wilanów - P.A. Nova Gliwice

Kluby Statscore Futsal Ekstraklasy myślą już o kolejnym sezonie. W środę poznały terminarz rozgrywek, które ruszą we wrześniu.

Beniaminkowie zaczną u siebie. Legia Warszawa zagra z GI Malepszy Futsal Leszno, Górnik Polkowice podejmie AZS UW Darkomp Wilanów, natomiast AZS UG Gdańsk zmierzy się z Red Devils Chojnice. Sezon zasadniczy potrwa do końca maja. W lipcu ma zapaść decyzja, czy później odbędą się jeszcze play-offy.

1. kolejka (11/12.09.2021)
Legia Warszawa - GI Malepszy Futsal Leszno
Dreman Opole Komprachcice - Team Lębork
Górnik Polkowice - AZS UW DARKOMP Wilanów
AZS UG Gdańsk - Red Devils Chojnice
Rekord Bielsko-Biała - FC Reiter Toruń
Constract Lubawa - MOKS Słoneczny Stok Białystok
Clearex Chorzów - Piast Gliwice
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - Red Dragons Pniewy

ZOBACZ WIDEO: Paulo Sousa zaimponował ekspertowi. "Ma dużo odwagi, albo jest szalony"

2. kolejka (18/19.09.2021)
GI Malepszy Futsal Leszno - Red Dragons Pniewy
Piast Gliwice - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Clearex Chorzów
FC Reiter Toruń - Constract Lubawa
Red Devils Chojnice - Rekord Bielsko-Biała
AZS UW DARKOMP Wilanów - AZS UG Gdańsk
Team Lębork - Górnik Polkowice
Legia Warszawa - Dreman Opole Komprachcice

3. kolejka (25/26.09.2021)
Dreman Opole Komprachcice – GI Malepszy Futsal Leszno
Górnik Polkowice – Legia Warszawa
AZS UG Gdańsk – Team Lębork
Rekord Bielsko-Biała – AZS UW DARKOMP Wilanów
Constract Lubawa – Red Devils Chojnice
Clearex Chorzów – FC Reiter Toruń
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – MOKS Słoneczny Stok Białystok
Red Dragons Pniewy – Piast Gliwice

4. kolejka (2/3.10.2021)
GI Malepszy Futsal Leszno – Piast Gliwice
MOKS Słoneczny Stok Białystok – Red Dragons Pniewy
FC Reiter Toruń – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
Red Devils Chojnice – Clearex Chorzów
AZS UW DARKOMP Wilanów – Constract Lubawa
Team Lębork – Rekord Bielsko-Biała
Legia Warszawa – AZS UG Gdańsk
Dreman Opole Komprachcice – Górnik Polkowice

5. kolejka (9/10.10.2021)
Górnik Polkowice – GI Malepszy Futsal Leszno
AZS UG Gdańsk – Dreman Opole Komprachcice
Rekord Bielsko-Biała – Legia Warszawa
Constract Lubawa – Team Lębork
Clearex Chorzów – AZS UW DARKOMP Wilanów
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – Red Devils Chojnice
Red Dragons Pniewy – FC Reiter Toruń
Piast Gliwice – MOKS Słoneczny Stok Białystok

6. kolejka (16/17.10.2021)
GI Malepszy Futsal Leszno – MOKS Słoneczny Stok Białystok
FC Reiter Toruń – Piast Gliwice
Red Devils Chojnice – Red Dragons Pniewy
AZS UW DARKOMP Wilanów – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
Team Lębork – Clearex Chorzów
Legia Warszawa – Constract Lubawa
Dreman Opole Komprachcice – Rekord Bielsko-Biała
Górnik Polkowice – AZS UG Gdańsk

7. kolejka (23/24.10.2021)
AZS UG Gdańsk – GI Malepszy Futsal Leszno
Rekord Bielsko-Biała – Górnik Polkowice
Constract Lubawa – Dreman Opole Komprachcice
Clearex Chorzów – Legia Warszawa
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – Team Lębork
Red Dragons Pniewy – AZS UW DARKOMP Wilanów
Piast Gliwice – Red Devils Chojnice
MOKS Słoneczny Stok Białystok – FC Reiter Toruń

8. kolejka (30/31.10.2021)
GI Malepszy Futsal Leszno – FC Reiter Toruń
Red Devils Chojnice – MOKS Słoneczny Stok Białystok
AZS UW DARKOMP Wilanów – Piast Gliwice
Team Lębork – Red Dragons Pniewy
Legia Warszawa – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
Dreman Opole Komprachcice – Clearex Chorzów
Górnik Polkowice – Constract Lubawa
AZS UG Gdańsk – Rekord Bielsko-Biała

9. kolejka (6/7.11.2021)
Rekord Bielsko-Biała – GI Malepszy Futsal Leszno
Constract Lubawa – AZS UG Gdańsk
Clearex Chorzów – Górnik Polkowice
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – Dreman Opole Komprachcice
Red Dragons Pniewy – Legia Warszawa
Piast Gliwice – Team Lębork
MOKS Słoneczny Stok Białystok – AZS UW DARKOMP Wilanów
FC Reiter Toruń – Red Devils Chojnice

10. kolejka (11.11.2021)
GI Malepszy Futsal Leszno – Red Devils Chojnice
AZS UW DARKOMP Wilanów – FC Reiter Toruń
Team Lębork – MOKS Słoneczny Stok Białystok
Legia Warszawa – Piast Gliwice
Dreman Opole Komprachcice – Red Dragons Pniewy
Górnik Polkowice – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
AZS UG Gdańsk – Clearex Chorzów
Rekord Bielsko-Biała – Constract Lubawa

11. kolejka (13/14.11.2021)
Constract Lubawa – GI Malepszy Futsal Leszno
Clearex Chorzów – Rekord Bielsko-Biała
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – AZS UG Gdańsk
Red Dragons Pniewy – Górnik Polkowice
Piast Gliwice – Dreman Opole Komprachcice
MOKS Słoneczny Stok Białystok – Legia Warszawa
FC Reiter Toruń – Team Lębork
Red Devils Chojnice – AZS UW DARKOMP Wilanów

12. kolejka (20/21.11.2021)
GI Malepszy Futsal Leszno – AZS UW DARKOMP Wilanów
Team Lębork – Red Devils Chojnice
Legia Warszawa – FC Reiter Toruń
Dreman Opole Komprachcice – MOKS Słoneczny Stok Białystok
Górnik Polkowice – Piast Gliwice
AZS UG Gdańsk – Red Dragons Pniewy
Rekord Bielsko-Biała – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
Constract Lubawa – Clearex Chorzów

13. kolejka (27/28.11.2021)
Clearex Chorzów – GI Malepszy Futsal Leszno
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – Constract Lubawa
Red Dragons Pniewy – Rekord Bielsko-Biała
Piast Gliwice – AZS UG Gdańsk
MOKS Słoneczny Stok Białystok – Górnik Polkowice
FC Reiter Toruń – Dreman Opole Komprachcice
Red Devils Chojnice – Legia Warszawa
AZS UW DARKOMP Wilanów – Team Lębork

14. kolejka (4/5.12.2021)
GI Malepszy Futsal Leszno – Team Lębork
Legia Warszawa – AZS UW DARKOMP Wilanów
Dreman Opole Komprachcice – Red Devils Chojnice
Górnik Polkowice – FC Reiter Toruń
AZS UG Gdańsk – MOKS Słoneczny Stok Białystok
Rekord Bielsko-Biała – Piast Gliwice
Constract Lubawa – Red Dragons Pniewy
Clearex Chorzów – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice

15. kolejka (11/12.12.2021)
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – GI Malepszy Futsal Leszno
Red Dragons Pniewy – Clearex Chorzów
Piast Gliwice – Constract Lubawa
MOKS Słoneczny Stok Białystok – Rekord Bielsko-Biała
FC Reiter Toruń – AZS UG Gdańsk
Red Devils Chojnice – Górnik Polkowice
AZS UW DARKOMP Wilanów – Dreman Opole Komprachcice
Team Lębork – Legia Warszawa

16. kolejka (12/13.02.2022)
GI Malepszy Futsal Leszno – Legia Warszawa
Team Lębork – Dreman Opole Komprachcice
AZS UW DARKOMP Wilanów – Górnik Polkowice
Red Devils Chojnice – AZS UG Gdańsk
FC Reiter Toruń – Rekord Bielsko-Biała
MOKS Słoneczny Stok Białystok – Constract Lubawa
Piast Gliwice – Clearex Chorzów
Red Dragons Pniewy – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice

17. kolejka (19/20.02.2022)
Red Dragons Pniewy - GI Malepszy Futsal Leszno
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - Piast Gliwice
Clearex Chorzów - MOKS Słoneczny Stok Białystok
Constract Lubawa - FC Reiter Toruń
Rekord Bielsko-Biała - Red Devils Chojnice
AZS UG Gdańsk - AZS UW DARKOMP Wilanów
Górnik Polkowice - Team Lębork
Dreman Opole Komprachcice - Legia Warszawa

18. kolejka (26/27.02.2022)
GI Malepszy Futsal Leszno - Dreman Opole Komprachcice
Legia Warszawa - Górnik Polkowice
Team Lębork - AZS UG Gdańsk
AZS UW DARKOMP Wilanów - Rekord Bielsko-Biała
Red Devils Chojnice - Constract Lubawa
FC Reiter Toruń - Clearex Chorzów
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
Piast Gliwice - Red Dragons Pniewy

19. kolejka (5/6.03.2022)
Piast Gliwice - GI Malepszy Futsal Leszno
Red Dragons Pniewy - MOKS Słoneczny Stok Białystok
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - FC Reiter Toruń
Clearex Chorzów - Red Devils Chojnice
Constract Lubawa - AZS UW DARKOMP Wilanów
Rekord Bielsko-Biała - Team Lębork
AZS UG Gdańsk - Legia Warszawa
Górnik Polkowice - Dreman Opole Komprachcice

20. kolejka (12/13.03.2022)
GI Malepszy Futsal Leszno - Górnik Polkowice
Dreman Opole Komprachcice - AZS UG Gdańsk
Legia Warszawa - Rekord Bielsko-Biała
Team Lębork - Constract Lubawa
AZS UW DARKOMP Wilanów - Clearex Chorzów
Red Devils Chojnice - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
FC Reiter Toruń - Red Dragons Pniewy
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Piast Gliwice

21. kolejka (19/20.03.2022)
MOKS Słoneczny Stok Białystok - GI Malepszy Futsal Leszno
Piast Gliwice - FC Reiter Toruń
Red Dragons Pniewy - Red Devils Chojnice
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - AZS UW DARKOMP Wilanów
Clearex Chorzów - Team Lębork
Constract Lubawa - Legia Warszawa
Rekord Bielsko-Biała - Dreman Opole Komprachcice
AZS UG Gdańsk - Górnik Polkowice

22. kolejka (26/27.03.2022)
GI Malepszy Futsal Leszno - AZS UG Gdańsk
Górnik Polkowice - Rekord Bielsko-Biała
Dreman Opole Komprachcice - Constract Lubawa
Legia Warszawa - Clearex Chorzów
Team Lębork - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
AZS UW DARKOMP Wilanów - Red Dragons Pniewy
Red Devils Chojnice - Piast Gliwice
FC Reiter Toruń - MOKS Słoneczny Stok Białystok

23. kolejka (2/3.04.2022)
FC Reiter Toruń - GI Malepszy Futsal Leszno
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Red Devils Chojnice
Piast Gliwice - AZS UW DARKOMP Wilanów
Red Dragons Pniewy - Team Lębork
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - Legia Warszawa
Clearex Chorzów - Dreman Opole Komprachcice
Constract Lubawa - Górnik Polkowice
Rekord Bielsko-Biała - AZS UG Gdańsk

24. kolejka (16.04.2022)
GI Malepszy Futsal Leszno - Rekord Bielsko-Biała
AZS UG Gdańsk - Constract Lubawa
Górnik Polkowice - Clearex Chorzów
Dreman Opole Komprachcice - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
Legia Warszawa - Red Dragons Pniewy
Team Lębork - Piast Gliwice
AZS UW DARKOMP Wilanów - MOKS Słoneczny Stok Białystok
Red Devils Chojnice - FC Reiter Toruń

25. kolejka (23/24.04.2022)
Red Devils Chojnice - GI Malepszy Futsal Leszno
FC Reiter Toruń - AZS UW DARKOMP Wilanów
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Team Lębork
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Red Dragons Pniewy - Dreman Opole Komprachcice
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - Górnik Polkowice
Clearex Chorzów - AZS UG Gdańsk
Constract Lubawa - Rekord Bielsko-Biała

26. kolejka (27/30.04.2022)
GI Malepszy Futsal Leszno - Constract Lubawa
Rekord Bielsko-Biała - Clearex Chorzów
AZS UG Gdańsk - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
Górnik Polkowice - Red Dragons Pniewy
Dreman Opole Komprachcice - Piast Gliwice
Legia Warszawa - MOKS Słoneczny Stok Białystok
Team Lębork - FC Reiter Toruń
AZS UW DARKOMP Wilanów - Red Devils Chojnice

27. kolejka (7/8.05.2022)
AZS UW DARKOMP Wilanów - GI Malepszy Futsal Leszno
Red Devils Chojnice - Team Lębork
FC Reiter Toruń - Legia Warszawa
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Dreman Opole Komprachcice
Piast Gliwice - Górnik Polkowice
Red Dragons Pniewy - AZS UG Gdańsk
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - Rekord Bielsko-Biała
Clearex Chorzów - Constract Lubawa

28. kolejka (14/15.05.2022)
GI Malepszy Futsal Leszno - Clearex Chorzów
Constract Lubawa - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
Rekord Bielsko-Biała - Red Dragons Pniewy
AZS UG Gdańsk - Piast Gliwice
Górnik Polkowice - MOKS Słoneczny Stok Białystok
Dreman Opole Komprachcice - FC Reiter Toruń
Legia Warszawa - Red Devils Chojnice
Team Lębork - AZS UW DARKOMP Wilanów

29. kolejka (21/22/05.2022)
Team Lębork - GI Malepszy Futsal Leszno
AZS UW DARKOMP Wilanów - Legia Warszawa
Red Devils Chojnice - Dreman Opole Komprachcice
FC Reiter Toruń - Górnik Polkowice
MOKS Słoneczny Stok Białystok - AZS UG Gdańsk
Piast Gliwice - Rekord Bielsko-Biała
Red Dragons Pniewy - Constract Lubawa
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - Clearex Chorzów

30. kolejka (28/29.05.2022)
GI Malepszy Futsal Leszno - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
Clearex Chorzów - Red Dragons Pniewy
Constract Lubawa - Piast Gliwice
Rekord Bielsko-Biała - MOKS Słoneczny Stok Białystok
AZS UG Gdańsk - FC Reiter Toruń
Górnik Polkowice - Red Devils Chojnice
Dreman Opole Komprachcice - AZS UW DARKOMP Wilanów
Legia Warszawa - Team Lębork

Czytaj także:
"Będę pierwszy nawoływał do tego Sousę". Jan Tomaszewski mówi, co zrobi, jak Polacy przegrają
W tej statystyce Szwedzi są na ostatnim miejscu. "Tak samo będzie z Polską"

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×