Kolejna niespodzianka w STATSCORE Futsal Ekstraklasie. Problemy mistrza

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: mecz Constractu Lubawa
WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: mecz Constractu Lubawa

W STATSCORE Futsal Ekstraklasie odrobiono ligowe zaległości. Po dwóch porażkach mistrz Polski Rekord Bielsko-Biała z małymi problemami sięgnął po trzy punkty. Przegrał za to wicemistrz kraju Constract Lubawa.

STATSCORE Futsal Ekstraklasa odrobiła ligowe zaległości. W środę spotkania odbyły się w Warszawie i Lęborku.

Kup i oglądaj w WP Pilot mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!

Przełamał się mistrz Polski. Rekord po dwóch porażkach z rzędu, po ewentualnym wygraniu zaległego spotkania, nie miał szans powrotu na pozycję lidera. Zespół mógł jednak zmniejszyć straty do prowadzącego Piasta Gliwice.

Bielszczanie w wyjazdowym meczu w Warszawie mieli problemy. W potyczce z AZS-em UW Darkomp Wilanów wynik ważył się do końca. Ostatecznie goście zwyciężyli 4:2, wygraną pieczętując w ostatniej minucie gry.

Do niespodzianki doszło za to w Lęborku. LSSS Team wciąż nie może być pewny utrzymania. Constract cały czas marzy o historycznym triumfie w lidze. W środę jednak lubawianie swoje szanse zmniejszyli.

W spotkaniu goście szybko objęli dwubramkowe prowadzenie, ale na przerwę drużyny schodziły przy remisie 2:2. Po zmianie stron gospodarze zaczęli odjeżdżać lubawianom, ostatecznie wygrywając 6:3.

Następna kolejka ligowa już w weekend. Mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie WP Pilot.

LSSS Team Lębork - Constract Lubawa 6:3 (2:2) Lucas (sam.) 5', Gomes 18', Witkowski 22', 37', Davidson 25', Madziąg 26' -  Raszkowski 3', Luan 4', 22'

AZS UW Darkomp Wilanów - Rekord Bielsko-Biała 2:4 (2:3) Pikiewicz 14', 17' - Budniak 11', Zastawnik 17', Kubik 19', Popławski 40'