Koniec współpracy wartej 500 mln dolarów. "Jakby moi rodzice się rozwiedli"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Mike Ehrmann / Na zdjęciu: Tiger Woods
Getty Images / Mike Ehrmann / Na zdjęciu: Tiger Woods
zdjęcie autora artykułu

Fani golfa nie mogą uwierzyć w to, że współpraca Tigera Woodsa z Nike dobiegła już końca. Legendarny sportowiec związany z tą marką był aż 27 lat!

W tym artykule dowiesz się o:

W poniedziałek amerykańskie media przekazały, że Tiger Woods po 27 latach rozstał się z Nike. Miłośnicy golfa są zaskoczeni tą zmianą i mówią wprost, że doszło do "zakończenia pewnej ery".

48-latek zaczął nosić kultowe logo w wieku zaledwie 20 lat. Gigant odzieży sportowej zapewnił legendzie golfa jego słynne, niedzielne czerwone stylizacje i wypuścił w świat mnóstwo reklam ze sportowcem. Ich współpraca była warta aż 500 milionów dolarów!

Ta decyzja wywołała bardzo duże poruszenie w mediach społecznościowych. "Czy ktoś może wyobrazić sobie Tigera w czymkolwiek innym niż Nike?" - zapytał na platformie X jeden z użytkowników.

ZOBACZ WIDEO: Jest w dziewiątym miesiącu ciąży. Zobacz, skąd "wrzuciła" nagranie

"Byli ze sobą dosłownie przez całe moje życie. To jakby moi rodzice się rozwiedli" - zażartowała sobie internautka.

Inny z fanów golfa porównał Tigera Woodsa do innej gwiazdy wielkiego formatu, a mianowicie legendy NBA - Michaela Jordana. I zaznaczył, że poza Jordanem, była to jedna z najbardziej kultowych współprac w dziejach.

"Szkoda, że to już koniec" - smucą się sympatycy tego sportu.

Czytaj także: Ponad milion polubień. Do sieci trafiło romantyczne zdjęcie Ronaldo z ukochaną Lewandowska zdradziła, ile pieniędzy włożył mąż w jej biznesy. "Wielu osobom się wydaje"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty