Triumfalny wpis Tigera Woodsa. Kilka dni przed zatrzymaniem

Tiger Woods zamieścił entuzjastyczny wpis na blogu. Słynny golfista przyznał, że "od lat nie czuł się tak dobrze". Kilka dni później został zatrzymany przez policję.

Karol Borawski
Karol Borawski
Tiger Woods Getty Images / Ross Kinnaird / Na zdjęciu: Tiger Woods

Do zdarzenia doszło na Florydzie w poniedziałek nad ranem czasu polskiego. Policja znalazła Woodsa śpiącego w aucie. Legendarny golfista nie był w stanie normalnie się porozumiewać, nie potrafił również powiedzieć, gdzie się znajduje.

Amerykanin został zatrzymany pod zarzutem prowadzenia pojazdu pod wpływem środków odurzających oraz zatrzymania samochodu w niedozwolonym miejscu. Woods spędził w areszcie cztery godziny, wyszedł na wolność za kaucją.

Przeprowadzone badanie nie wykazało w jego organizmie obecności alkoholu. Golfista tłumaczył, że cała sprawa była spowodowana zażyciem kilku leków. Słynny sportowiec od 2014 roku przeszedł cztery operacje kontuzjowanych pleców. Musi przyjmować silne środki przeciwbólowe.

Co ciekawe, kilka dni przed niefortunnym zdarzeniem Woods zamieścił optymistyczny wpis. "Minął miesiąc od operacji pleców. Trudno mi wyrazić jak dużo lepiej się czuję. To była natychmiastowa ulga. Od lat nie czułem się tak dobrze" - napisał na swoim blogu.

"Najważniejszą rzeczą dla mnie było, że mogę znowu żyć ze swoimi dziećmi. Chcę jednoznacznie powiedzieć, że chcę ponownie profesjonalnie grać w golfa" - dodał.

ZOBACZ WIDEO Łzy Marcina Różalskiego, nowy mistrz rozkleił się podczas wywiadu
Czy Tiger Woods wróci do światowej czołówki golfa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×