Skandal w Rosji. Wyciekło nagranie z pociągu

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube /  / Na zdjęciu: trener hokejowej akademii w Rosji, Jegor Szastin
YouTube / / Na zdjęciu: trener hokejowej akademii w Rosji, Jegor Szastin
zdjęcie autora artykułu

Jeden z młodych hokeistów nagrał skandaliczne zachowanie trenera z rosyjskiej akademii. Reakcja władz klubu była błyskawiczna.

W tym artykule dowiesz się o:

O całej sprawie rozpisuje się rosyjski sport-express.ru.

Zdaniem dziennikarzy portalu, w materiale wideo - nagranym potajemnie - widać trenera hokejowej akademii Avangard Jegora Szastina, który wchodzi do przedziału w wagonie kolejowym. Przebywają w nim jego podopieczni.

Mężczyzna był prawdopodobnie pod wpływem alkoholu, bowiem mowa trenera jest niespójna i niewyraźna. Według sport-express.ru, szkoleniowiec przeklinał na młodych hokeistów i groził im wyrzuceniem z drużyny.

Na wideo, które bardzo szybko niesie się po sieci, zareagowały już władze rosyjskiej akademii. Na razie szkoleniowiec został zawieszony.

"W związku z materiałem wideo, które pojawiło się w Internecie, Avangard Hokej Akademia wszczęła wewnętrze śledztwo. Następstwem tej decyzji jest zawieszenie Jegora Szastina w roli trenera w naszej akademii. Na podstawie śledztwa zostaną podjęte kolejne decyzje, o których poinformujemy" - brzmi komunikat, cytowany na sport-express.ru.

Zobaczcie materiał wideo:

Czytaj także: Zerwali umowę z Rosjanami. Zostawili na stole fortunę Ten obiekt Rosjanie chcieli wykorzystać do propagandy. Tak się skończyło

ZOBACZ WIDEO: Milioner chwali się luksusową łodzią. Tak na niej szaleje

Źródło artykułu: