Sielec Sosnowiec rozgromiony w Nowym Targu

W kolejnym pojedynku połączonych rozgrywek I ligi i CLJ MMKS na własnym lodzie podejmował Sielec Sosnowiec. Pogromcy wicelidera z Katowic nie musieli się zbyt namęczyć z drużyną Sosnowca, by zgarnąć kolejne 3 punkty.

Szymon Pyzowski

Mecz od początku toczył się pod dyktando miejscowych, co zaowocowało licznymi bramkami. Po dwóch tercjach wynik brzmiał 11:1 dla Podhalan i wydawało się, że MMKS w III tercji wręcz zdemoluje Sosnowiec. Nic takiego się nie stało gdyż nowotarżanie już nie podkręcali tempa tak jak w poprzednich dwóch odsłonach, a mieli też problemy, by umieścić krążek w praktycznie pustej niekiedy bramce. W 53. minucie Kacper Kos nie wykorzystał rzutu karnego. Trzecią tercje wygrali jakby na pocieszenie goście 2:1, ale cały mecz przegrali 3:12.

MMKS Nowy Targ CLJ - UKS Sielec Sosnowiec CLJ 12:3 (5:1, 6:0, 1:2)
12:3 Michał Jarnutowski (Karol Golec, Szymon Kątny) 50'
Kary: 18 min. (w tym 10 min. dla F. Wielkiewicza za n/z) - 14 min.

Sędziowali: Przemysław Kępa - Jan Syniawa i Paweł Radzik

MMKS: Bartłomiej Niesłuchowski (od 28:30 Paweł Michałczak) - Michał Marek, Jakub Plewa, Kacper Kos, Mateusz Worwa, Marek Puławski - Łukasz Gacek, Kamil Wcisło, Daniel Kolasa, Mateusz Michalski, Maciej Kaczorowski - Robert Mrugała, Bartłomiej Bielak, Jan Zembal, Artur Woźniak, Arkadiusz Mielniczek oraz Jacek Bąk, Dawid Olchawski, Patryk Wielkiewicz, Filip Wielkiewicz
trener: Łukasz Gil

Sielec: Bartłomiej Nowak (od 25:30 Wojciech Romanowski) - Jakub Jaskólski, Mateusz Bernat, Karol Golec, Przemysław Mikoś, Tomasz Majewski, Janusz Wolnicki, Michał Jarnutowski, Szymon Kątny, Sebastian Gorczyca, Artur Kret, Michał Stokłosa, Mateusz Białek, Adam Jaskólski
trener: Andrzej Wudecki