Majątek tego posła na sejm robi wrażenie. Ma Porsche, quada i skuter wodny

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Marcin Obara / Robert Dowhan
PAP / Marcin Obara / Robert Dowhan
zdjęcie autora artykułu

W przeszłości był prezesem Falubazu Zielona Góra. Potem senatorem, a teraz posłem na Sejm. Majątek Roberta Dowhana robi gigantyczne wrażenie. Wystarczy spojrzeć w jego oświadczenie majątkowe.

W tym artykule dowiesz się o:

To kolejny sukces Roberta Dowhana. Startował z okręgu wyborczego numer osiem z czwartej pozycji na liście Koalicji Obywatelskiej.

Zadanie było trudne, ale dzięki temu, że uzbierał 14 761 głosów na ostatniej prostej zajął czwarte miejsce na liście, z której mandaty uzyskało pięciu kandydatów.

Więcej przeczytasz -->> Zdobył mandat na ostatniej prostej. Zostanie nowym ministrem?

Dowhana śmiało można nazwać człowiekiem sukcesu. Wystarcz spojrzeć w jego oświadczenie majątkowe. To wszystko musi robić wrażenie.

Na rachunku bankowym w walucie polskiej 81 tys. zł plus kolejnych 650 tys. w gotówce. Do tego 48 tys. dolarów czy prawie 10 tys. euro - również w gotówce. To jednak dopiero wstęp...

Dom o powierzchni 486 metrów kwadratowych o wartości 5 mln zł plus jego wyposażenie wycenione na ok. 600 tys. zł. Do tego osiem zegarków o łącznej wartości 385 tys. zł, quada Yamaha, skuter wodny Sea Doo, Porsche Cayenne czy Porsche Turbo 911, warte okrągły milion złotych.

Dowhan czerpie również duże korzyści z obecności posiadanych akcji w różnego rodzaju spółkach oraz prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej.

Zobacz także: Nie uwierzysz! Za tyle stawia dom posłanka na Sejm Ostro po awanturze w Sejmie. Wpis Mentzena niesie się po sieci

ZOBACZ WIDEO: Komedia na meczu polskiej ligi. Nagranie już krąży po sieci

Źródło artykułu: WP SportoweFakty