Duże wyróżnienie! Nominacja dla dziennikarza WP SportoweFakty

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / Na zdjęciu: Dariusz Faron
Facebook / Na zdjęciu: Dariusz Faron
zdjęcie autora artykułu

Dziennikarz Dariusz Faron z portalu WP SportoweFakty został nominowany do Nagrody Mariusza Waltera w kategorii "Sport w mediach". Gratulujemy!

W tym artykule dowiesz się o:

Nasz redakcyjny kolega z WP SportoweFakty Dariusz Faron znalazł się w gronie nominowanych w kat. "Sport w mediach" do Nagrody Mariusza Waltera. To olbrzymie wyróżnienie.

Współautor książek pt. "Grzegorz Tkaczyk. Niedokończona gra" i "Kosa. Niczego nie żałuję" o prestiżową nagrodę będzie rywalizować z Michałem Okońskim z "Tygodnika Powszechnego" oraz zespołem dziennikarzy radiowych programu "Sport do słuchania" w Radiu Nowy Świat - Mikołajem Tyczyńskim, Klaudią Kowalczyk i Kubą Jędrasem.

Nagroda Mariusza Waltera powstała w Fundacji im. Bożeny i Mariusza Walterów pod koniec 2023 r. Jest to wyróżnienie dla osób, którzy mają doświadczenie medialne, ale także dla tych dziennikarzy, którzy dopiero wchodzą na rynek mediów.

Nagrodę Mariusza Waltera otrzymają twórcy w jednej z czterech kategorii: Osobowość Medialna Roku (Nagroda Główna), Wydarzenie Medialne Roku, Nowy Głos w Mediach i Sport w Mediach.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: strzelecka rywalizacja w Barcelonie. Nowy król wolnych

Laureatów do poszczególnych kategorii wybiera Kapituła Nagrody. Członkami Kapituły są: Edwin Bendyk, Andrzej Bobiński, Kamil Dziubka, Ewa Ewart, Sylwia Gregorczyk-Abram, Jerzy Jurecki, Grzegorz Kalinowski, Michał Kołodziejczyk, Adam Małysz, Adam Pieczyński, Hanna Rydlewska, Joanna Solska, Agata Szczęśniak, Mariusz Szczygieł, Bożena Walter, Jacek Wasilewski, Paulina Wilk i Maja Włoszczowska.

Zwycięzcy otrzymają statuetkę wykonaną przez jednego z najbardziej utalentowanych polskich rzeźbiarzy Tomasza Górnickiego, a także nagrodę pieniężną. Tegoroczne wyniki zostaną ogłoszone 15 marca podczas Gali wręczenia Nagrody Mariusza Waltera.

Zobacz: Reportaż WP SportoweFakty wyróżniony na gali AIPS Awards w Seulu Śmierć tysięcy i miliony na stole. Kulisy brudnej gry o mundial

Źródło artykułu: WP SportoweFakty