Prezydent Duda pokazał, co robi w sobotę. "Spróbujcie, zachęcam!"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Stefan Wermuth / Na zdjęciu: Andrzej Duda
Getty Images / Stefan Wermuth / Na zdjęciu: Andrzej Duda
zdjęcie autora artykułu

Andrzej Duda w ostatnim czasie postanowił zadbać o formę. Prezydent RP zaczął ćwiczyć i w mediach społecznościowych namawia do tego wszystkich Polaków. Zobaczcie, jak spędził sobotę.

W tym artykule dowiesz się o:

Kilka dni temu Andrzej Duda opublikował zdjęcie podczas przebieżki po lesie. Wtedy zaapelował do rodaków, by także zadbali o siebie i zaczęli trenować. Prezydent nie rzucił słów na wiatr i regularnie trenuje, by być w najwyższej formie.

Na Instagramie prezydent RP opublikował zdjęcia z treningu na siłowni. Był czas na dźwiganie ciężarów, ale także i na bieg po bieżni. Zdjęcia można zobaczyć poniżej. Po raz kolejny Duda zaapelował do rodaków.

"Sobota. Nawet jeśli pada deszcz, w weekend warto szukać okazji do aktywności fizycznej. Jeśli nie bieganie, rolki, czy rower, to każda inna forma ruchu, która oderwie nas od talerza i ekranu jest dobra" - napisał na Instagramie.

"Spróbujcie, zachęcam! Początki są często niełatwe ale zawsze jest ten pierwszy raz!" - dodał Andrzej Duda.

Głowa naszego państwa od lat uwielbia sport. Wiadomo o jego zamiłowaniu do koszykówki i piłki nożnej. Namiętnie Duda uprawia też narciarstwo i często zimą można zobaczyć go na stokach.

Czytaj także: Stała się koszmarem Świątek. Teraz może zniszczyć jej historyczny moment To może niepokoić. Ujawnił problem Igi Świątek przed wielkim finałem

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Nie uwierzysz. Sochan pokazał, co jadł przed meczem

Źródło artykułu: WP SportoweFakty