W Polsacie wywołał skandal. Przejdzie do TVP razem z żoną?

Roszad w Telewizji Polskiej ciąg dalszy. Jak informuje "Super Express" do redakcji publicznej stacji mają dołączyć Paulina Chylewska oraz Marcin Feddek, którzy w ostatnim czasie pracowali w Polsacie.

Michał Mielnik
Michał Mielnik
Paulina Chylewska i Marcin Feddek Instagram / Na zdjęciu: Paulina Chylewska i Marcin Feddek.
Po objęciu władzy przez Koalicję Obywatelską 13 grudnia 2023 roku, nowi rządzący zapowiedzieli szereg zmian w cały kraju. Tak też się stało, a roszady nie ominęły mediów publicznych, w tym Telewizji Polskiej. Odwołani zostali najważniejsi pracownicy, a niektórzy dziennikarze pożegnali się z pracą.

Nowym dyrektorem TVP Sport został Jakub Kwiatkowski, który w grudniu w nieprzyjemnych okolicznościach pożegnał się z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. 46-latek przez wiele lat był rzecznikiem prasowym i team managerem kadry, jednak trener Michał Probierz nie widział go w swoim zespole.

Kwiatkowski po przejęciu władzy w sportowej redakcji telewizji publicznej zapowiedział szereg zmian, także kadrowych. Jak informuje "Super Express" nową twarzą stacji ma zostać Paulina Chylewska. Dla 45-latki będzie to powrót do Telewizji Polskiej.

Wcześniej dziennikarka pracowała w tej redakcji w latach 1996-2017. Prowadziła szereg programów, takich jak "Wielki Test", "Kawa czy herbata?" czy "Dzień dobry, Polsko!". Później związała się z Polsatem, w którym była prezenterką sportową.

Razem z Chylewską do TVP ma przejść jej mąż Marcin Feddek. Komentator sportowy został odsunięty od meczów na antenach Polsatu w grudniu 2023 roku. To pokłosie jego słów wypowiedzianych podczas meczu Galatasaray Stambuł - Manchester United.

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła

Zobacz także:
Dziennikarka TV zgłosiła się na policję. Nagrała potem film
Uderzyli w gang kiboli. Akcja policji pod Krakowem

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×