Dziennikarka TV zgłosiła się na policję. Nagrała potem film

Hitowe starcie w lidze brazylijskiej pomiędzy Internacional i Gremio zakończyło się skandalem. Dziennikarka Gisele Kumpel podczas meczu doświadczyła molestowania seksualnego... ze strony klubowej maskotki.

MB
Gisele Kumpel Twitter / Central do Caju / Na zdjęciu: Gisele Kumpel
Brazylijska dziennikarka nie zamierzała w tej sprawie milczeć i w związku z wydarzeniami, które miały miejsce podczas niedzielnych derbów pomiędzy Internacional i Gremio złożyła pozew. Zarzuty są naprawdę poważne.

Kobieta przekazała, że doświadczyła napaści seksualnej. Jak oświadczyła w nagraniu wideo, Gisele Kumpel podczas meczu piłki nożnej miała być molestowana przez mężczyznę, który pracuje jako klubowa maskotka. Dziennikarka przekazała, że zaczął się on "dziwnie zachowywać" i wykonywać w jej kierunku dwuznaczne gesty.

To jeszcze nie koniec. Gisele Kumpel poinformowała, że po jednej z bramek miejscowej drużyny, w doliczonym czasie drugiej połowy, oskarżony uściskał ją, a następnie sugestywnie odsunął jej głowę do tyłu. Dokładnie tak, jakby miał zacząć ją zaraz całować.

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła

- Słyszałam odgłos pocałunku i czułam jego pot - relacjonowała reporterka, która dodała, że odczuwa lęk oraz niedowierzanie w związku z tym, co się wydarzyło.

- To kolejny dzień, w którym kobiety chcą wykonywać swoją pracę w piłce nożnej i cierpią z powodu idiotów, którzy są przestępcami. Zrobię wszystko, aby żadna inna kobieta nie musiała przez to przechodzić - zapewniła dziennikarka.

Wideo można zobaczyć poniżej:

Czytaj także:
Od trzech lat nikt nie wiedział, jak wygląda. Aż do teraz
Rosjanin wyłudził pół miliona. Kłamał, że to na chorą matkę

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×