Kibice zwrócili uwagę na tego człowieka. Chodzi krok w krok za Messim

Jest niczym cień Lionela Messiego na boiskach Major League Soccer. Podąża za nim niemal krok w krok i wzbudza duże zainteresowanie obserwujących. Kim jest tajemnicza postać z otoczenia legendarnego Argentyńczyka?

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Nie odstępuje Messiego na krok Materiały prasowe / ESPN / Nie odstępuje Messiego na krok
W lipcu 2023 doszło do hitowego transferu - Lionel Messi po dwóch latach w Paris Saint-Germain zdecydował się na transfer do Interu Miami. Z miejsca stał się największą gwiazdą Major League Soccer.

Gwiazdy - jak wiadomo - mogą liczyć na specjalne względy, dlatego Argentyńczyk może liczyć na specjalne traktowanie. Niemal za każdym razem, gdy kamery pokazują Messiego, obok niego można zobaczyć tajemniczą postać.

"Ten ochroniarz Messiego jest ogarnięty" - można przeczytać pod jednym z nagrań, które pojawiło się na TikToku stacji ESPN.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: młody Messi bohaterem. Zobacz jego bramkę

I to nie wymysł, ale fakt. Wspomnianego ochroniarza widać doskonale m.in. na materiale wideo, które kamery zarejestrowały po ostatnim meczu ligowym Interu Miami z Los Angeles Galaxy (1:1).

Messi swoim trafieniem w doliczonym czasie gry zapewnił swojej ekipie remis, ale po meczu i tak nie był w najlepszym nastroju. W czasie, gdy dziękował rywalom za pojedynek, na krok nie odstępował go prywatny ochroniarz, który wszystko miał pod kontrolą. Z bliska obserwował każdego, który zbliżył się do jego podopiecznego.

To jednak nie wszystko. Ten bowiem nawet w trakcie meczu cały czas jest aktywny i podąża za swoim podopiecznym wzdłuż linii bocznej, żeby w każdym momencie móc interweniować gdyby ktoś wtargnął na murawę z trybun. Trzeba przyznać, że tak traktowany nie był nawet w czasie gry w PSG czy FC Barcelonie.

"Dlaczego ochroniarz znajduje się na boisku??" - zastanawiał się jeden z internautów. "Bo to ochroniarz Messiego" - odpowiedział krótko inny.

@espnfc Scored a #goal but he wanted more! #messi #lionelmessi #futbol #soccer ♬ оригинальный звук - НАТАЛЬЯ

Zobacz także:
Przełom w Barcelonie. Media wskazują "Lewego"
"Kuba kłamie". Ujawnia treść SMS ws. filmu Kuby

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×