KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Ta lista jest wstrząsająca i chwyta za serce. W ostatnim czasie odeszło wielu znanych trenerów personalnych

Głośno jest o śmierci Jacka Kramka, trenera personalnego, pod którego okiem ćwiczyły wielkie gwiazdy. "Będziemy tęsknić" - napisała Anna Lewandowska. "Fakt" podaje, że w ostatnim czasie odeszło wielu znanych fachowców.

KW
Wojciech Polak Facebook / Na zdjęciu: Wojciech Polak
W wieku 32 lat zmarł w ostatnich dniach Jacek Kramek. O jego śmierci poinformowano na profilu byłego sportowca na Instagramie. Środowisko jest w wielkim szoku.

Jeszcze tego samego dnia Anna Lewandowska na swoich mediach społecznościowych dodała wspólne zdjęcie z mężczyzną, załączając słowa: "Jacku, będziemy tęsknić".

Pod jego okiem trenowały także inne gwiazdy show-biznesu - m.in. Maja Bohosiewicz, Kasia Cichopek czy Anna Skura.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Tak spędza wakacje dziewczyna Ronaldo

Siostra Kramka poinformowała o przyczynie śmierci ukochanego brata i podała szczegóły pogrzebu (poniedziałek, 26 lipca). - Jacek zmarł 19.07.2021, nie dał rady wygrać walki z okropnym udarem - napisała na Facebooku Marianna.

"Fakt" podaje, że w ostatnim czasie odeszło wielu świetnych fachowców, którzy swoje życie poświęcili siłowni. Padają konkretne nazwiska. Lista daje sporo do myślenia.

Otwiera ją Artur Ligęska, trener fitness, którego ciało zostało odnalezione pod koniec maja 2021 roku. Okoliczności śmierci są mocno zagadkowe. Miał 40 lat. Wcześniej przez 13 miesięcy był w więzieniu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Później opowiadał, że w trakcie odsiadki przeżywał tortury - miał być torturowany, bity i gwałcony.

Zmarł także Wojciech Polak, znany w środowisku jako "Agresywny Wojciech". Był wielkim miłośnikiem siłowni, ale miał też swój kanał na YouTubie, na którym demonstrował swoje muzyczne talenty. Wykryto u niego przewlekłą chorobę nerek. Mimo zbiórki na jego leczenie, nie udało się go uratować.

Na liście "Faktu" są także zagraniczni trenerzy: Dmitrij Stużuk (zmarł na koronawirusa), Thomas Anthony Mansfield, Donnel Poke, Lewis Kirby i Erich Stelzer.

Czytaj również:
Tokio 2020. "Let's get the party started". Polscy siatkarze już w sobotę zaczynają grę o marzenia
Igrzyska olimpijskie kontra pandemia. W Tokio chodzi o coś więcej niż sportową rywalizację

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×