17-latka z apelem. Potrzebuje pomocy, a cel jest wielki

Ma 17 lat, trenuje karate i chce spełnić swoje marzenie, zdobyć mistrzostwo świata. Niestety jest jeden "mały" problem. To finanse. Młoda fighterka zwróciła się o pomoc.

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Masza Wawszczyk Materiały prasowe / Masza Wawszczyk
Jest obecną mistrzynią Polski w kategorii Fukugo, na koncie ma też dwa brązowe medale w kategorii Kumite. I nie chce się zatrzymywać, tylko dalej iść w stronę kolejnych sukcesów.

"W zeszłym roku zdobyłam pierwszy stopień mistrzowski DAN, a w tym zrealizowałam jedno z moich największych marzeń: dostałam powołanie na mistrzostwa świata WTKF w Brazylii" - pisze.

17-letnia Masza Wawszczyk walczy o spełnienie sowich największych marzeń. Problemem są finanse. Właśnie dlatego o pomoc zwróciła się do fanów.

ZOBACZ WIDEO: Kontrowersje w walce na KSW. Szpilka o Załęckim, starciu Pudzianowski - Chalidow i Janikowskim

"Wszystkie moje osiągnięcia wiążą się z dużymi kosztami dla mnie i moich rodziców. Żeby dokończyć realizację mojego celu jakim jest start w mistrzostwach świata, potrzebuję opłacić bilet lotniczy" - poinformowała.

Dlatego też w sieci została założona specjalna zrzutka. Kwota? Potrzebna kwota minimum to 6 tys. zł. Połowę z niej udało się już zebrać, a do zakończenia "zrzutki" pozostało 85 dni.

Zawodniczka przyznaje wprost, że dla niej każda złotówka jest ogromnym wsparciem. "Przede mną ciężka droga, ale proszę, pomóżcie mi w dotarciu do kolejnego celu!" - zakończyła zawodniczka.

Chcąc wspomóc młodą i utalentowaną zawodniczkę wystarczy wejść -->> TUTAJ i dokonać wpłaty.

Zobacz także:
Pudzianowski odmawia walki. Wyjaśnia powody
Znana influencerka dołączyła do High League. Na horyzoncie wielki hit!

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×