Kazimierz Krautz - lubi

 • Kazimierz Krautz lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kazimierz Krautz lubi Komentarz

  A ja słyszałem że na ciebie wołają "szybka rąsia" ! Z tego względu że mieszkasz bez kobiety! :)

 • Kazimierz Krautz lubi Komentarz

  Pytanie do kibiców z Kielc, czy stronę waszego klubu prowadzi jakiś gimbus typu ZB? My nawet jak dostajemy od was oklep to na stronie jest obiektywna informacja z przebiegiem meczu. A u was ? Cytuje. ,,Mało kiedy przecież Wisła wygrywa z Mistrzem Polski. Zdażyło się to raptem trzeci raz w ciągu ostatnich pięciu lat" tak samo pisanie o fieście w Plocku (bo przecież ludzie tak teraz na starówce swietują że jutro cały Płock ma wolne) oraz skarga na wyzwiska których z waszej strony przecież nie bylo
  I sam tytuł Wisła wygrała TEN raz ? Nie za wielka pycha nawet w przypadku zasłużonej tym razem porażki?

 • Kazimierz Krautz lubi Komentarz

  W tym poście mogą się zgłaszać osoby, które typowały ostry pogrom drużyny Vive nad Wisłą. Jestem przedstawicielem firmy bukmacherskiej i chciałbym je nagrodzić za trafny wybór. Jeszcze nie wiem jaki jest wynik, ale przecież takie osoby nie mogły się mylić.

 • Kazimierz Krautz lubi Komentarz

  Właśnie wróciłem, z meczu....mina prezesa w ostatnich minutach bezcenna.....:)

 • Kazimierz Krautz lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kazimierz Krautz lubi Komentarz

  Zakładowy Klub Sportowy ZKS!!!!!!

  Świetny mecz Racotea, Tiago i Marko
  Niechmi już nikt nie wmawia, że Kus może grać w centralnej strefie defensywy w kadrze Polski ahahhahha to było żałosne, do chłopaka nic nie mam ale żaden trener nie zrobi z niego klasowego defensora w takim wieku ... Dobrze widać długie przerwy u Pana z nr 20 oraz Paczkowskiego. Z tym że PAczkowskiego ograniczają warunki fizyczne i w mojej opini kariery nie zrobi, dużo lepsze wrażenie robi również niewysoki ale dynamiczny Toledo .

  Złociutki jak się czujemy :D

 • Kazimierz Krautz lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Kazimierz Krautz lubi Komentarz

  No widzę, że seksizm kwitnie, chłopaki, kwitnie... A Karlsson ma rację. Wszyscy widzielismy, jak w Berlinie za serwującymi siatkarzami, a więc ciągle na wizji stały i podrygiwały cheerleaderki imponujące tylko dekoltami, bo układy "taneczne" miały mizerniutkie...nie czarujmy się - one tam stały tylko jako mięcho, zwabiające kolejny segment rynku, tzw. target nienapasionych samczyków. Dla mnie, wieloletniego kibica jest to obraźliwe i niesmaczne...i niech mi nikt nie mówi, że nie jest to uprzedmiotowywanie kobiet, sprowadzanie ich do roli wabika erotycznego, a traktowanie nas - kibiców jak jaskiniowców z pałami (za włosy i do jaskini) jest niedobre. Czasem trafi się dobrze prowadzony zespół cheerleaderek, mający w założeniu nie erotyzm, a wdzięk, estetykę, klasę, sprawność i świetne układy taneczne, ale rzeczywistośc nasza jest generalnie przaśna i wulgarna. Chyba, że organizatorzy tak odczytują potrzeby naszych kibiców-samczyków dołując naszą kulturę. A propos Karlssona to szkoda, że nie założył tej tęczowej opaski na głowę, bo to chyba byłoby dozwolone...
  A teraz chłopaki wylewajta pomyje na moją głowę...

 • Kazimierz Krautz lubi Komentarz

  Od razu pod pierwszym artykułem w tym temacie napisałem, że jego wypowiedź nie została tu przedstawiona tak, jak na innym (międzynarodowym) portalu. Być może stało się tak przypadkiem, a być może celowo żeby wywołać burzę w szklance wody. Jak Szymon Kołecki przed IO w Pekinie ogolił głowę na łyso (wiadomo o jaką akcję chodziło), to takiego szumu nie było. Nikt mu w Chinach niczego nie zakazywał, nie musiał rwać sztangi w peruce itd. Tylko, że to było w Chinach, podobno w kraju dyktatorskim ...no, a u nas w centrum Europy robi się aferę z powodu opaski. No chyba, że chodziło o nabicie licznika odwiedzin. Dodam, że ja również jestem za równością i szacunkiem dla każdego człowieka. Czarcik już pisałam wcześniej, że to był tytuł artykułu na tym portalu, a nie jego słowa. Tam było napisane, że to nie jest protest przeciwko Polsce lecz gest, żeby zwrócić uwagę na problem równości pomiędzy ludźmi, że mniejszości są dyskryminowane itd. Jak jesteś kumaty, to resztę sobie dopowiedz. Nikt tu nie będzie pisał żadnego sprostowania jak sądzę. nawet gdyby było taka potrzeba. Odpowiedzmy sobie szczerze, że nikt poza kilkunastoma może kilkudziesięcioma zapaleńcami tu nie wchodzi. Myślę więc, że poprzedni artykuł przeszedł dalej bez większego echa.

 • Kazimierz Krautz lubi Komentarz

  Zgadzam się z Twoim punktem widzenia na wiele spraw, czytam sobie.....i znowu się zgadzam. Trafiłes w samo sedno...z Prezydentem figurantem!

 • Kazimierz Krautz lubi Komentarz

  No i niestety powtarzasz pisowskie bzdury.Za zdecydowaną większością obecnych sedziow Tk głosował takze Pis.To,ze wiekszosc wybrał sejm za czasow Po tez jest normalne,bo po prostu długo rzadzili,az dwie kadencje.Mowisz o nierzetelnym pokazywaniu wizyty DUDY?A co powiesz na to,ze Trwam poswieca 98% swoich relacji politycznych Pis?To zostało wyliczone.Tymczasem politycy Pis stawiaja ta telewizje jako wzor obiektywizmu.CO do TVP.Jeszcze w 2015 roku na antenie był program pisowca Pospieszalskiego gdzie atakowano Komorowskiego,a podobno ta stacja była całkowicie pro Po.Nie wiem czy wiesz,ale w tvp do 2010 az rzadziła koalicja medialna Pis-u z SlD!Poczytaj sobie i nie powtarzaj tych bzdur.Wracajac do Tk.Tk za czasow Po i Psl-u wydał wiele orzeczen nie sprzyjajacych rzadzacym (min. w sprawie finansow PSL-u,poczytaj sobie ).Orzekli tez np..ze tak wolna kwota od podatku jest niekonstytucyjna.Poza tym najwazniejsza jest jedna rzecz.Brak niezaleznego TK da Pisowi władze nieograniczona.Moga wydłuzyc kadencje sejmu do dekady i kto im zabronI?O to własnie chodzi Pisowi!Zeby mogli robic co chca,bez ograniczen.Tak byc nie moze.

 • Kazimierz Krautz lubi Komentarz

  Uwielbiam te dowartosciowywanie swoich wypowiedzi przez oszołomow słowami "miazdzy,niszczy,masakruje".Marian miał 0,52 w wyborach prezydenckich.Wyrzucili go z RN nawet.

 • Kazimierz Krautz lubi Komentarz

  A było tak pięknie. Mimo klęski wypraw krzyżowych i chrześcijaństwa na Bliskim Wschodzie dwóch ludzi , jeden potężny siłą miecza, drugi potężny swoją bezbronnością, potrafili sie dogadać.Pierwszy nazywał się Saladyn , a drugi Franciszek:D

 • Kazimierz Krautz lubi Komentarz

  Brawo brawo!Razi mnie ta propaganda Pis o tych 48 wyrokach itd.Brzmi to skandalicznie,a w rzeczywistosci nie umywa sie nawet do działan Pis-u.

 • Kazimierz Krautz lubi Komentarz

  Jakieś tam "doktryny islamskie" o zalewaniu Europy przez rozmnażanie itp.dodawałeś. To już napisz na jakie doktryny wskazujesz? Jakieś sury z Koranu, czy wypowiedzi jakichś osobistości arabskich? ;)

 • Kazimierz Krautz lubi Komentarz

  Ale straszaka "islamskiego" chętnie się używa, nieprawdaż? :P

 • Kazimierz Krautz lubi Komentarz

  Coś słyszał kolega o Sunnitach i Szyitach, o podłożu dzisiejszego kryzysu w państwach islamskich?

 • Kazimierz Krautz lubi Komentarz

  Drogi Grolo: Popieram Twój idealistyczny pogląd na sprawę. Zauważ tylko, na czym często polega mechanizm "odgradzania się", kreowania "mniejszości, godnych dla pewnych grup bycia "niższymi" z samego powodu ich urodzenia się gdzieś tam a nie tu, czy też jakiejś innej orientacji itp. Czyli właśnie tworzenia "niższych sortów". Zapewnia to tym odgradzającym grupom domniemaną "wyższość", bo przecież należą do "wyższego sortu" z tytułu definicji (np. przedstawiciel jakiejś rasy, religii, narodu, orientacji seksualnej itd.) i nawet najgłupszy i najleniwszy z takiej grupy może czuć się wyżej od jakiegoś najmądrzejszego i najmniej leniwego reprezentanta "inności" czy "gorszego sortu". Czyli skracając: najgłupszy szowinista czuje "z góry daną" wyższość wobec najmądrzejszego np. bo ja wiem uchodźcy a najgłupszy homofob wobec najmądrzejszego homoseksualisty. Ot i cały mechanizm i ATRAKCYJNOSC rasistowskich czy szowinistycznych kierunków. Ci ludzie muszą "odgradzać" i "separować" itd. bo jest to dla nich właśnie atrakcyjne. Zawsze tak było i zawsze będzie, niestety, ale trzeba nazywać takie mechanizmy po imieniu i wiedzieć dlaczego tak się dziać będzie ...

 • Kazimierz Krautz lubi Komentarz

  Teraz wiem dlaczego na SF jest tyle jadu, większość to poplecznicy PIS-u a wy inaczej nie potraficie. Ja jako POLAK GORSZEGO SORTU przestaję dyskutować z polakami lepszego sortu. Trochę tolerancji. A jeszcze jedno co zrobicie jak go Bertus kupi do Kielc?