Wice Fszyzdgo - lubi - strona 2

 • Wice Fszyzdgo lubi Komentarz

  Mylisz się że religie są złem !!! Tylko dorabiane ideologie przez ludzi są złem. Pod płaszczykiem wojny z katolicyzmem chce się zakazać wszystkiego co jest z tym związane. Nawet sport jest areną walki religijnej.Teraz w dobie terroryzmu powinno się zakazać kobietom wyznające islam noszenia burek.Spróbuj zrobić ogólnoświatową kampanię i zobaczysz co będzie działo. To jest zmasowany atak na wartości chrześcijańskie i ty tego nie widzisz ?

 • Wice Fszyzdgo lubi Komentarz

  Bzdury.
  1) Większość kraju jest katolicka, państwowość polska ma korzenie katolickie (chrzest w 966r i budowanie państwa na administracji rzymskokatolickiej), przede wszystkim historia i tożsamość narodowa jest mocno katolicka, więc krzyże w sejmie są jak najbardziej uzasadnione. Sejm to nie jest jakieś "muzeum religioznawstwa", nie ma potrzeby, by każda religia była tam jakoś prezentowana, a krzyż jest mocno wpisany w historię Polski od tysiąca lat.
  2) "Pisowskie Katole" istnieją tylko w twojej wyobraźni.
  Jasne, są osoby ultrakonserwatywne, które chciałyby by ich religia była jedyną na świecie, ale to co ty robisz jest też fanatyzmem, bo chcesz by twój światopogląd - areligijność - był powszechnym i jedynym. Niestety Polska nie jest ateistyczna, więc jeśli chcesz żyć w kraju bez krzyży to wyjedź sobie do Czech, bardzo bliski kulturowo kraj, języka się szybko nauczysz. Druga sprawa - niby kto ci narzuca religie? To, że ktoś ci powie, że mu się nie podoba, że jesteś ateistą to jego prywatne zdanie, ty możesz mu powiedzieć, że nie podoba ci się, że jest katolikiem, ale nikt nikomu nic nie narzuca, nie ma żadnej ustawy nakazującej bycie katolikiem, ani żadnego artykułu w kodeksie karnym, który karałby za odmienność religijną. Co więcej, wolność religijna jest wpisana w konstytucję i jest w Polsce mocno przestrzegana, za dyskryminację Żydów czy Muzułmanów sąd skazuje bez większych ogródek. Też tych fanatyków katolickich wśród wyborców PiS nie jest tyle, by można generalizować, chyba, że masz jakieś badania i statystyki na ten temat?
  3) Gorszym Sortem nazwali Polaków liderzy totalnej opozycji.
  Kaczyński Gorszym Sortem nazwał tylko tych, którzy kultywują metody i ideologię PRL-owskich okupantów, czyli UBecy, spadkobiercy komunizmu czy potomkowie komunistycznych działaczy, którzy dziś zajmują wysokie stanowiska w mediach i biznesie dzięki komunistycznym tatusiom i mamusiom, a także nie zerwali z "przeszłością rodzinną" i działają w tym samym duchu co ich rodzice, czyli atakują polskie wartości, polską historię, naród polski, polską religię. Kaczyński ani złego słowa nie powiedział o wyborcach PO, Nowoczesnej i innych partii. Natomiast jeśli ktoś chodzi na KOD ramię w ramię z UB-ekami i ma jakieś obraźliwe hasła, to właśnie czyni z niego "gorszy sort" Polaków, czyli polactwo, które wytworzył komunizm. TO LIDERZY OPOZYCJI NAZWALI WSZYSTKICH SWOICH WYBORCÓW GORSZYM SORTEM, a nie Kaczor. Deal with it. Jeśli się utożsamiasz z tym "gorszym sortem" o którym mówił Kaczyński to twoja sprawa, ale nie przekręcaj jego słów i nie nadawaj mu nowych znaczeń. Media wypaczyły tą wypowiedź i teraz tacy użyteczni "inteligenci" powielają i utrwalają ją :)

 • Wice Fszyzdgo lubi Komentarz

  Nie chodzę do "kościółka", frajerze. Ateista może być burakiem i prostakiem, więc katolik też. Dziękuję.

 • Wice Fszyzdgo lubi Komentarz

  Nie. Kiedy ja piszę, że nie będziesz, to nie będziesz. Jasne, ateistyczna srako?

 • Wice Fszyzdgo lubi Komentarz

  Nie będziesz nikogo nazywał "katolem", parówko.

 • Wice Fszyzdgo lubi Komentarz

  Narzucanie jak narzucanie, PIS w sumie sobie może mówić co chce a ty jeżeli jesteś niewierzący to i tak nie będziesz wierzył i nikt ci nie zrobi z tego powodu krzywdy wśród społeczności katolickiej. Za to w Islamie, jeżeli stwierdziłbyś, że nie wierzysz to długo byś na tym świecie wśród tamtej społeczności nie pożył. Co do krzyży jest to bardzo proste Polska jest krajem katolickim odkąd miał miejsce chrzest naszego kraju za czasów Mieszka I więc jest to silnie zakorzenione w kulturze naszego kraju. Tu za brak wiary nikt ci krzywdy nie zrobi, a jeżeli słowa aż tak cię bolą to pojawia się problem z siłą charakteru i własnych przekonań.

 • Wice Fszyzdgo lubi Komentarz

  Czy Ty chłopie nie doznałeś jakiegoś fatimskiego nawiedzenia przez....belzebuba?? Jeśli nie pasują Ci religijne gesty sportowców , to wędka do ręki i nad rzekę......nie tam też nie ,no bo ryba to znak chrześcijan. Leć do Izraela pod ścianę płaczu i " nie życz sobie" gibających się pejsatych w miejscu publicznym ,czy do Mekki i " nie życz sobie" bijących pokłony ciabatych. Liczy się ogół , a nie margines.Nie będzie islam zastępował chrześcijaństwa w Europie pod przykrywką obrażania uczuć religijnych.Moje uczucia religijne są codziennie obrażane, kiedy mijam jarmułkowatych ,czy burkowe matrony.

 • Wice Fszyzdgo lubi Komentarz

  Idealnie podsumowane, ludzie czujący się tzw. "gorszym sortem" mają chyba zaniżoną samoocenę. To, że żyjemy w kraju katolickim nie oznacza braku wolności gdyby było tak źle jak próbują to ukazać pewne środowiska to występowały by katolickie mordy religijne w naszym kraju a takowych jakoś nie widzę. Ja może jak na swój młody wiek(20 lat)jestem nieco staromodny bo nie jaram się gender, Unią Europejską i nie współczuję tzw. uchodźcom, ale zdecydowanie wolę staromodne wartości jak Bóg, honor, ojczyzna, rodzina niż te dzisiejsze lewicowe głupoty, które tylko prowadzą do destabilizacji sytuacji w Europie.

 • Wice Fszyzdgo lubi Komentarz

  No widzisz, Ty jesteś niewierzący i dla Ciebie religia nic nie znaczy,
  ale oni najwyraźniej wierzą, jest to częścią ich osobowości
  i najwyraźniej modlitwa im pomaga wewnętrznie,
  czują się lepiej, mają większą pewność siebie itp.
  Można powiedzieć, że to techniki motywacyjne,
  jeśli komuś to przeszkadza, to znaczy, że on ma ze sobą problem,
  a nie problem leży w tym co czyni znak krzyża. Jeśli ktoś jest ateistą lub innowiercą,
  to taki znak krzyża powinien być mu obojętny, bo przecież dla niego nic nie znaczy :)

 • Wice Fszyzdgo lubi Komentarz

  Zmiejszenie wagi Kliczki do 109kg (Joshua 113kg) pozwala sądzić że ten pierwszy przygotował się na cały dwunastorundowy pojedynek. Anthony nigdy tak długo nie walczył, Wladimir - kilkakrotnie z najlepszymi na globie. Jeśli Kliczko przetrwa do ósmej rundy - wygra.

 • Wice Fszyzdgo lubi Komentarz

  ale co ty możesz wiedzieć na temat boksu, typowy janusz w klapkach, niedzielny kibic i naczelny hejter, każdy ma w swojej karierze gorsze i lepsze dni, bywa nie zawsze się wygrywa, nie każdy to Klitschko, a gadanie że jest słaby bo przegrał nie z byle kim, ale z Wilderem jest dnem totalnym, Ty, cała Twoja rodzina i drzewo genealogiczne od pradziadów nigdy nie będzie nawet mogła powąchać maty, a co dopiero stanąć na niej i walczyć przed kilkutysięczną publicznością

 • Wice Fszyzdgo lubi Komentarz

  Wiecie czemu nikt z 'Reprezentacji uchodźców' nie zostanie złapany na koksie? Bo ten kto to wykrył szybko by stracił robotę hehe. Kenijczyków też nie ruszają, bo czarni i rasizm to nic że ponad 50 przypadków koksowania w tym roku.

 • Wice Fszyzdgo lubi Komentarz

  Bo rosyjski doping jest za murzynami. Taki Armstrong to był koksowy wirtuoz !

 • Wice Fszyzdgo lubi Komentarz

  Czego Rosjanka przejmujesz, jesteś ładna, a twoja rywalka leczy kompleksy.

 • Wice Fszyzdgo lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Wice Fszyzdgo lubi Komentarz

  Zdjecie numer 3, wow.

 • Wice Fszyzdgo lubi Komentarz

  to polecam przeczytać go jeszcze ze trzy razy, może dotrze, aczkolwiek jeśli czytanie ze zrozumieniem jest czarną magią, to i jeszcze dziesięć razy będzie mało.

 • Wice Fszyzdgo lubi Komentarz

  Dziękuję za merytoryczną odpowiedź :-).
  Na prawdę czasem milczenie jest złotem!!!!
  Wskaż mi drugi 38 milionowy kraj w Europie który ostatni raz swojego przedstawiciela w Lidze Mistrzów miał 20 lat temu!