rhylski - lubi

 • rhylski lubi Komentarz

  legendarny? tak - ale mam po uszy tych jego legend a teraz opowiada bajki, co może zrobić Sousa czy jakikolwiek inny trener na jego miejscu? co mecz inny skład? bo musi szukać zawodników którzy potrafiliby grać choćby tylko o klasę niżej od czołówki piłkarzy z europejskich lig, na dziś nasi to kopacze wypromowani przez media i tzw działaczy podobnych tej legendzie ("ekspertów"), dziś u naszych najbardziej rzuca się w oczy stress i brak rozeznania pola, brak dobrego przyjęcia (gaszenia piłki), beznadziejna gra z pierwszej piłki, po udanym przyjęciu brak szybkiego i celnego oddania - w momencie kiedy jest atakowany musi zrobić kółko albo dwa aby zorientować się komu można podać - a wtedy zawsze jest za późno, kompletny brak orientacji o pozycjach skrzydeł - więc z kim, kiedy i gdzie tu jeszcze jakaś taktyka, poza tym najpierw technika, potem myślenie i dopiero automatyzm panie tzw ekspercie

 • rhylski lubi Komentarz

  TYLKO ROBERT LEWANDOWSKI:):):) Jesteście wspaniali w tej swojej nieudolnej nienawiści:):):)

 • rhylski lubi Komentarz

  Gratulacje Robert!!! Wyróżnienie absolutnie zasłużone, liczb nie zakłamie nawet armia Kozietulskich, Sebów, kuradów i innych hejterów - frustratów :D

 • rhylski lubi Komentarz

  Szanowny Panie Piłkarzu przez Wielkie P - Szacunek Mistrzu.

 • rhylski lubi Komentarz

  Polska! Bialoczerwoni! Niech zyje Krol Robert!!!

 • rhylski lubi Komentarz

  dla takich zagran ,my kibice chodzimy na stadiony-szwabski pismaku. Lewandowski strzelil bramke pieta w meczu Bayern -Borussia Dortmund-to tez arogancja. Grafitte strzelil gola Bayernowi pieta w 2009 roku,to tez brak szacunku dla rywala??????

 • rhylski lubi Komentarz

  haha jak Polak miał wygrac to nagle nie było sprawiedliwych warunków XD

 • rhylski lubi Komentarz

  Bardzo zła decyzja. Lewandowski słusznie może się czuć pokrzywdzonym. Byłby IMO faworytem, a przynajmniej jednym z kilku najpoważniejszych. Warunki były równe nie tylko w styczniu i lutym ale także w listopadzie i grudniu ponieważ głosowanie obejmuje rok od listopada do listopada... Poza tym są następne miesiące przecież. Dziwna, bardzo dziwna decyzja. I zdaje się podyktowana faktem że francuziki spękali i zakończyli ligę przed innymi i teraz grają tylko towarzysko więc MBappy i inni nie liczyliby się w stawce...

 • rhylski lubi Komentarz

  Jak zawsze superowo. Z klasą, skromnie i dosadnie. A jak ktoś nie rozumie to niech krytykuje.

 • rhylski lubi Komentarz

  Jak czytam to co większość z Was pisze ,to wcale się nie dziwię że jesteśmy postrzegani na świecie jako naród złośliwy i arogancki. Zazdrościcie ''Lewemu'' tego do czego doszedł , a w szczególności jego KASY i popularności. Nikt mu tego za DARMO nie dał. Kto Wam bronił zostać piłkarzem zamiast stać pod BIEDRONKĄ i pić najtańsze piwo kolo śmietnika. W d-upach się Wam poprzewracało z tej zawiści i zazdrości. Lepiej żyć za 500+ Waszych dzieci i liczyć na to co dostaniecie za "Free" , niż ruszyć 4 litery z kanapy i zrobić coś więcej dla siebie i rodziny. Większość z Was KRYTYKANCI jak miałby wrzucić 1zł do puszki dla potrzebujących , to przechodzi na druga stronę ulicy lub nie ma kasy przy sobie byle tylko zaoszczędzić. Facet daje dobrowolnie 1mln Euro / i nie tylko /ze swoich pieniędzy dla potrzebujących a Wy macie jeszcze czelność go krytykować. Brawo Lewandowscy i brawo WSZYSCY ludzie którzy bezinteresownie pomagają potrzebującym.

 • rhylski lubi Komentarz

  Robert jak zwykle; mówi to co trzeba, tak jak trzeba i ile trzeba. Kultura, inteligencja, skromność to RL9.

 • rhylski lubi Komentarz

  kozietulska, płaczku gdzie jestes?

 • rhylski lubi Komentarz

  Pozdro dla hejterków Roberta Lewandowskiego... Jutro jazda po czopki na ból dooopy...

 • rhylski lubi Komentarz

  Kolejny świetny mecz Roberta!!! To co wyprawia jest niesamowite.Brawo!!! ps.Ktoś niedawno pisał że liga niemiecka jest słaba, a tu proszę trzy niemieckie drużyny że zwycięstwami.

 • rhylski lubi Komentarz

  Król Lewy Pierwszy!!

 • rhylski lubi Komentarz

  @Marcin Derbowski: Trzeba się cieszyć z każdego sukcesu polskiego sportowca w międzynarodowej rywalizacji, a nie narzekać. Skoro polska myśl szkoleniowa nie potrafi wychować jedenastu piłkarzy na miarę mistrzów Europy czy świata, to jest to problem polskiej piłki nożnej, a nie żużla. Skoro kibice piłki nie potrafią się zjednoczyć i zmobilizować w głosowaniu, aby dać Lewandowskiemu 100.000 głosów, to wstyd dla was. 100.000 smsów to mniej niż dwa pełne stadiony w Warszawie. W takim kraju jak Polska, podobno zakochanym w piłce nożnej, to zwykła popelina.

 • rhylski lubi Komentarz

  Kowalczyk niech spływa na drzewo wielki znawca

 • rhylski lubi Komentarz

  Głupie pytanie w sondzie ... czy niszowe dyscypliny powinny być wykluczane ?!?!?!? A o jakiej niszowej dyscyplinie mowa, bo jak na dzisiaj Żużel jest PIERWSZĄ dyscypliną w Polsce, proszę popatrzeć na frekwencje na żużlu a na kopanej. Kopana niestety ginie ! Ps. Polska liga żużlowa jest NAJLEPSZA na świecie tak jak NBA w USA !!!!!!! Dziwię się jeszcze jednemu co ten farciarz robi na drugiej pozycji ?!?!?!

 • rhylski lubi Komentarz

  Bardzo uczciwe wyniki. Uważam, że Pan Bartosz w pełni zasłużył na ten tytuł, a druga sprawa, fajnie dla nas Polaków, bo w pewnym sensie wygrał też żużel. Dyscyplina mało popularna i patrząc przez pryzmat ryzyka i emocji, które nam-kibicom dostarcza, również nie doceniana w naszym Kraju. Rewelacyjnie też, że tak wysoko oceniliśmy Pana Roberta, bo jemu również to się należy. Po drugie za wybitną karierę, a po pierwsze za wizerunek Polaka za granicą, Polaka który jest ambitny, twardy i bezkompromisowy w swoim dążeniu do doskonałości. Dodam jeszcze, że jest człowiekiem bez skazy na wizerunku, bez wybryków, skoków w bok, bez sodówki. Jest wzorem męskości i mężczyzny, którego warto naśladować. Profesjonalista, wzorowy mąż, ojciec i ambasador marki POLSKA!!! Gratulacje i podziękowania dla wszystkich polskich sportowców!

 • rhylski lubi Komentarz

  Czy piłka nożna nie staje się w Polsce dyscypliną niszową ? Myślę że to zasadne pytanie jeżeli chodzi o sport w którym od ponad 30 lat nie istniejemy praktycznie na arenie nie tylko międzynarodowej ale europejskiej. Nasze kluby właściwie już nie mają przeciwnika w Europie bo chyba przegrały już z każdym, nawet z drużynami amatorskim. Nasza siatkówka jest na najwyższym światowym poziomie. Koszykówka rośnie z każdym rokiem. Piłka ręczna ma zadyszke ale z pewnością za rok czy dwa wróci do światowej czołówki. W żużlu mamy najlepszą ligę i stadiony na świecie. Przy okazji plebiscytu kibice piłkarscy i ich "specjalisci" tacy jak ten biegaczokopacz Kowalczyk pokazali swoje oblicze i poziom . Jeszcze raz wielkie gratulacje dla Bartka Zmarzlika.